آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 31 تير 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 20 ذو القعدة 1440.
تاریخ قمری :
Jul 22 2019.
تاریخ میلادی :
  • معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به
  • فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای
  • در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموز
  • بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و
  • بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شو
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند

  اولین جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد...
فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای

فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای

فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای
در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموزش های مهارتی ایران و افغانستان

در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموزش های مهارتی ایران و افغانستان

نشست مسئولان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هیأت وزارت کار و امور اجتماعی شهدا و معلولین کشور اف...
بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به کسب بیشترین درصد رشد در حوزه خدمات الکترونیک شد

بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به کسب بیشترین درصد رشد در حوزه خدمات الکترونیک شد

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران در خرداد ماه سال جاری، با ...
بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی

بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی

بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی سلیمان پاک سرشت رئیس سازمان آموز...
Previous
Next

صبح امروز مراسم کلنگ زنی  حسینیه یادمان شهدای سیرانبند شهرستان بانه با حضور سید محمد میرابی فرمانده بسیج وزارت ، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  و هیئت همراه ، سرهنگ ادیبی  دبیر ستاد راهیان نور کشور ، فرماندار این شهرستان و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین استانی و شهرستانی در محل یادمان شهدای سیرانبند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ، صبح امروز مراسم کلنگ زنی  حسینیه یادمان شهدای سیرانبند شهرستان بانه با حضور سید محمد میرابی فرمانده بسیج وزارت ، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  و هیئت همراه ، سرهنگ ادیبی  دبیر ستاد راهیان نور کشور ، فرماندار این شهرستان و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین استانی و شهرستانی در محل یادمان شهدای سیرانبند برگزار شد.

در ابتدای این مراسم میرابی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) مبنی بر زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس وظیفه هرمسلمان است و بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی می کوشد تا در ابن راه به نحو احسن انجام وظیفه کند.

فرمانده بسیج وزارت ، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از واگذاری ساخت اماکن فرهنگی و مذهبی یادمان شهدای مرز سیرانبند و شلمچه به مرکز بسیج این وزارتخانه در جهت تجهیز این اماکن نورانی خبر داد و گفت: خوشبختانه ابن وزارتخانه به عنوان یکی از وزارتخانه های پیشتاز در این زمینه عمل کرده است و به حول و قوه اللهی و با پشتیبانی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که خود یک بسیجی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس است و با همکاری بانک رفاه کارگران امروز شاهد کلنگ زنی حسینه یادمان شهدای سیرانبد بانه هستیم.

میرابی اعتبار تخصیصی توسط بانک رفاه کارگران برای ساخت حسینیه یادمان شهدای سیرانبند با زیربنای 500 مترمربع را بالغ بر هفت میلیارد ریال ذکر کرد و گفت : امیداواربم بتوانبم کمتر از یکسال شاهد افتتاح حسینیه یادمان شهدای سیرانبند بانه باشیم.

ابن مقام مسئول در گوشه ای دیگر از سخنانش با اشاره به اعزام 8000 نفر از پرسنل وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در قالب کاروان راهیان نور از اسکان بیش از 3000نفر از زائرن کاروان راهیان نور توسط این وزارتخانه خبر داد.

در ادامه عذیری فرماندار شهرستان بانه نیز ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های مرکز بسیج وزارت تعاون ،کار و راه اجتماعی در ساخت حسینیه یادمان شهدای سیرانبند خواستار تعامل تمام دستگاه های اجرایی سطح شهرستان بانه در جهت ساخت نقاط یادمان شهدای این شهرستان شد.

عذیری تقدیم 841 شهید توسط شهرستان بانه را نشان از ولایتمداری مردم این شهرستان و شوق علاقه مردم این مرزو بوم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ذکر کرد و گفت: وظیفه همه ما توسعه  و گسترش فرهنگی شهید و شهادت و ایثار و روایت این فداکاری ها برای جوانان امروزی این مرز و بوم در جهت آشنایی نسل پس از جنگ تجمیلی با رشادت های این دلیرمردان است.

در ادامه این آئین نیز سرهنگ ادیبی دبیر ستاد راهیان نور کشور نیز امنیت کنونی کشور و به خصوص استان کردستان را مدیون نثار خون پاک شهدای انصار و مهاجر در این خطه خونرنگ ذکر کرد و گفت: وظیفه ما در این زمان با توجه به جنگ نرم دشمن جلوگیری از تحریف و فراموشی مجاهدت های شهیدان و رزمندگان و انتقال این دلیری ها به آیندگان است.

ادیبی خواستار ایجاد فضای پر از مجاهدت در کشور شد و یکی از راه های عدم فراموشی و تحریف رسادت این مردان آسمانی را توجه به یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس شد.

دبیر ستاد راهیان نور کشور برجسته کردن نقاط نورانی و یادمان شهدا را جزء وظایف این ستاد دانست و از یادمان شهدای سیرانبند بانه به عنوان یکی از نقاط قوت شهرستان بانه نام برد.

ادیبی اظهار داشت : در سال 1387 با لغ بر 000/400 نفر در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی و جنگی کشور بازدید کردند که خوشبختانه این رقم در حال حاضر به بیش از 5 میلیون نفر در سال رسیده است و این خود گواهی بر ارادت مردم شهید پرور ایران اسلامی به مقام شامخ شهید است.

در ادامه این مراسم کلنگ زنی حسینیه یادمان شهدای سیرانبند شهرستان بانه صورت گرفت و حاضرین با شرکت در مراسم غبار روبی مزار شهدای غریب و مظلوم سیرانبد به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کردند.

 

 

 سال رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :109
بازديد روز گذشته :103
بازديد اين هفته :109
بازديد اين ماه :1684
مجموع آمار بازديد ها :174529

درحال حاضر 28 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.