عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 19 شعبان 1440.
تاریخ قمری :
Apr 24 2019.
تاریخ میلادی :

آخرین بروزرسانی پرتال: 01 دی ماه 1397

  • با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ مرکز آمو
  • دستورات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به سیل
  • شریعتمداری مطرح کرد؛ تشریح جزییات دیدار با رئیس‌جمهو
  • پیام رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال 1398
  • سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: برگزاری بازد
با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ مرکز آموزش فنی و حرفه ای بین کارگاهی کویر تایر بیرجند افتتاح شد

با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ مرکز آموزش فنی و حرفه ای بین کارگاهی کویر تایر بیرجند افتتاح شد

مرکز آموزش فنی و حرفه ای بین کارگاهی کویر تایر بیرجند، امروز سیزدهم اسفند با حضور معاون وزیر و رئیس ...
دستورات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به سیل زدگان

دستورات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به سیل زدگان

دستورات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای کمک به سیل زدگان  
 شریعتمداری مطرح کرد؛ تشریح جزییات دیدار با رئیس‌جمهور/ تاکید روحانی بر استانداردسازى آموزش‌‌هاى فنى و حرفه‌‌اى

شریعتمداری مطرح کرد؛ تشریح جزییات دیدار با رئیس‌جمهور/ تاکید روحانی بر استانداردسازى آموزش‌‌هاى فنى و حرفه‌‌اى

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزییات اولین دیدار دوره‌اى خود در سال ٩٨ با رییس‌جمهور را تشریح کرد. ...
پیام رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال 1398

پیام رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت فرا رسیدن سال 1398

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی، در پیامی به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۸، سال جدید را سال «رونق...
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: برگزاری بازدید دانش­ آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه­ای کشور از دوم اردیبهشت ماه

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد: برگزاری بازدید دانش­ آموزی و دانشجویی از مراکز آموزش فنی و حرفه­ای کشور از دوم اردیبهشت ماه

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم زمان با هفته معرفی مشاغل و هفته کارگر،  بازدید دانش­آموزی و دانشج...
Previous
Next

صبح امروز مراسم کلنگ زنی  حسینیه یادمان شهدای سیرانبند شهرستان بانه با حضور سید محمد میرابی فرمانده بسیج وزارت ، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  و هیئت همراه ، سرهنگ ادیبی  دبیر ستاد راهیان نور کشور ، فرماندار این شهرستان و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین استانی و شهرستانی در محل یادمان شهدای سیرانبند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ، صبح امروز مراسم کلنگ زنی  حسینیه یادمان شهدای سیرانبند شهرستان بانه با حضور سید محمد میرابی فرمانده بسیج وزارت ، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی  و هیئت همراه ، سرهنگ ادیبی  دبیر ستاد راهیان نور کشور ، فرماندار این شهرستان و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان و مسئولین استانی و شهرستانی در محل یادمان شهدای سیرانبند برگزار شد.

در ابتدای این مراسم میرابی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) مبنی بر زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست گفت: زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس وظیفه هرمسلمان است و بسیج وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی می کوشد تا در ابن راه به نحو احسن انجام وظیفه کند.

فرمانده بسیج وزارت ، تعاون ،کار و رفاه اجتماعی از واگذاری ساخت اماکن فرهنگی و مذهبی یادمان شهدای مرز سیرانبند و شلمچه به مرکز بسیج این وزارتخانه در جهت تجهیز این اماکن نورانی خبر داد و گفت: خوشبختانه ابن وزارتخانه به عنوان یکی از وزارتخانه های پیشتاز در این زمینه عمل کرده است و به حول و قوه اللهی و با پشتیبانی وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی که خود یک بسیجی و رزمنده هشت سال دفاع مقدس است و با همکاری بانک رفاه کارگران امروز شاهد کلنگ زنی حسینه یادمان شهدای سیرانبد بانه هستیم.

میرابی اعتبار تخصیصی توسط بانک رفاه کارگران برای ساخت حسینیه یادمان شهدای سیرانبند با زیربنای 500 مترمربع را بالغ بر هفت میلیارد ریال ذکر کرد و گفت : امیداواربم بتوانبم کمتر از یکسال شاهد افتتاح حسینیه یادمان شهدای سیرانبند بانه باشیم.

ابن مقام مسئول در گوشه ای دیگر از سخنانش با اشاره به اعزام 8000 نفر از پرسنل وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس در قالب کاروان راهیان نور از اسکان بیش از 3000نفر از زائرن کاروان راهیان نور توسط این وزارتخانه خبر داد.

در ادامه عذیری فرماندار شهرستان بانه نیز ضمن قدردانی از زحمات و پیگیری های مرکز بسیج وزارت تعاون ،کار و راه اجتماعی در ساخت حسینیه یادمان شهدای سیرانبند خواستار تعامل تمام دستگاه های اجرایی سطح شهرستان بانه در جهت ساخت نقاط یادمان شهدای این شهرستان شد.

عذیری تقدیم 841 شهید توسط شهرستان بانه را نشان از ولایتمداری مردم این شهرستان و شوق علاقه مردم این مرزو بوم به نظام مقدس جمهوری اسلامی ذکر کرد و گفت: وظیفه همه ما توسعه  و گسترش فرهنگی شهید و شهادت و ایثار و روایت این فداکاری ها برای جوانان امروزی این مرز و بوم در جهت آشنایی نسل پس از جنگ تجمیلی با رشادت های این دلیرمردان است.

در ادامه این آئین نیز سرهنگ ادیبی دبیر ستاد راهیان نور کشور نیز امنیت کنونی کشور و به خصوص استان کردستان را مدیون نثار خون پاک شهدای انصار و مهاجر در این خطه خونرنگ ذکر کرد و گفت: وظیفه ما در این زمان با توجه به جنگ نرم دشمن جلوگیری از تحریف و فراموشی مجاهدت های شهیدان و رزمندگان و انتقال این دلیری ها به آیندگان است.

ادیبی خواستار ایجاد فضای پر از مجاهدت در کشور شد و یکی از راه های عدم فراموشی و تحریف رسادت این مردان آسمانی را توجه به یادمان شهدای هشت سال دفاع مقدس شد.

دبیر ستاد راهیان نور کشور برجسته کردن نقاط نورانی و یادمان شهدا را جزء وظایف این ستاد دانست و از یادمان شهدای سیرانبند بانه به عنوان یکی از نقاط قوت شهرستان بانه نام برد.

ادیبی اظهار داشت : در سال 1387 با لغ بر 000/400 نفر در قالب کاروان راهیان نور از مناطق عملیاتی و جنگی کشور بازدید کردند که خوشبختانه این رقم در حال حاضر به بیش از 5 میلیون نفر در سال رسیده است و این خود گواهی بر ارادت مردم شهید پرور ایران اسلامی به مقام شامخ شهید است.

در ادامه این مراسم کلنگ زنی حسینیه یادمان شهدای سیرانبند شهرستان بانه صورت گرفت و حاضرین با شرکت در مراسم غبار روبی مزار شهدای غریب و مظلوم سیرانبد به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کردند.

 

 

 نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام گرامی باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :45
بازديد روز گذشته :93
بازديد اين هفته :199
بازديد اين ماه :1967
مجموع آمار بازديد ها :168574

درحال حاضر 70 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.