آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 18 آذر 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 12 ربيع ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Dec 09 2019.
تاریخ میلادی :
  • هاشمی: سند همکاری بین المللی در حوزه آموزش های مهارتی ت
  • سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله
  • رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد: با همکاری
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • پیام تسلیت معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و ح
سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها برگزار می شود

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها برگزار می شود

هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها، در سال جاری،...
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
Previous
Next

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان، از تدوین استانداردهای آموزشی مبتنی بر تکنولوژی های نوین  بر اساس طرح های کسب و کار بنیاد برکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با محمود عسکری آزاد، رئیس هیأت مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، پیرامون بررسی زمینه های مشترک همکاری دیدار و گفت وگو کرد.

علی اوسط هاشمی با اشاره به نرخ بالای بیکاری فارغ التحصیلان دانشگاهی و انباشت نیروی انسانی دارای مدرک، گفت: با ارزیابی وضعیت فعلی و تحولات سطح تکنولوژی کشور، می توان با هم افزایی، هم فکری، هم گرایی و همکاریِ پایدار بسترهای آموزش مستمر و مهارت افزایی را فراهم کرد.

وی از تشکیل شورای مهارت در استان های کشور خبر داد و بیان کرد: با توجه به نقش بنیاد برکت در افزایش فرصت‌های شغلی، توسعه‌‌ کارآفرینی، فقرزدایی و جلوگیری از مهاجرت از روستاها و شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ، این سازمان آمادگی دارد تا با توجه به مصوبات شورای مهارت و نیازسنجی نیروی انسانی و جغرافیایی، در بخش ارتقای مهارت روستائیان و آموزش در حین کار در بخش اصناف و صنایع با بنیاد برکت همکاری مستمر داشته باشد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با تأکید بر اعتبار گواهی نامه های مهارتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سطح جهانی، افزود: فعالیت های اجتماع محور و بنگاه های اقتصادی شبکه مردمی مهارت آموزی در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است که با افزایش سهم اقتصادی آموزش و نگاه ویژه به مهارت می توان فصل جدیدی در همکاری مشترک دو دستگاه برای دوام شغل و صیانت از سرمایه و تربیت انسان توانمند را آغاز کرد.

وی افزود: با توجه به زمینه مثبت فعالیت بنیاد برکت در روستاها، کارآفرینی و آموزش در روستاها با هم عجین هستند و با جهت گیری برای محرومیت زدایی و ترویج مهارت و افزایش توان نیروی انسانی در روستا می توان این سرمایه ارزشمند را به الگویی برای کشور تبدیل کرد.

در ادامه، محمود عسکری آزاد، رئیس هیأت مدیره بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، ضمن اعلام آمادگی بنیاد برای همکاری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: بنیاد آمادگی دارد با استفاده از توان تسهیل گران آموزش دیده و ماهر در 35 رسته آموزشی مشاغل روستائیان، مطابق با استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، آموزش های منجر به اشتغال و افزایش بهره وری را ارائه نماید.

این گزارش می افزاید: در این نشست مقرر شد ستاد اجرایی برای بررسی فعالیت های مشترک بین دو دستگاه تشکیل و تفاهم نامه مشترکی در زمینه گرایش ها و نیازهای بنیاد برکت و استاندارهای آموزشی سازمان منعقد و در اسرع وقت اجرایی شود.

 سال رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :57
بازديد روز گذشته :126
بازديد اين هفته :57
بازديد اين ماه :1236
مجموع آمار بازديد ها :185705

درحال حاضر 49 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.