آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
يكشنبه 6 بهمن 1398.
تاریخ شمسی :
الأحد 1 جماد ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Jan 26 2020.
تاریخ میلادی :
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: س
  • پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سل
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: «سردار قاسم سلیمانی» یکی از مفاخر کرمان هستند...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در دیدار با مراد فتحی مدیرکل زندان های این استان از بهرمندی 2041 نفر از زندانیان استان کردستان در قالب 141 دوره آموزش در نه ماهه سالجاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در دیدار با مراد فتحی مدیرکل زندان های این استان از بهرمندی 2041 نفر از زندانیان استان کردستان در قالب 141 دوره آموزش در نه ماهه سالجاری خبر داد .

احمدی با تبریک و تسلیت شهادت سردار پرافتخار ایران و اسلام سپبهد حاج قاسم سلیمانی از این شهید به عنوان نماد مقاومت اسلامی در کشور های منطقه نام برد و گفت : اقدام مذبوحانه و سخیف آمریکا قطعاً دارای تبعات و پاسخ کوبنده ای از طرف کشور جمهوری اسلامی ایران است که این امر امروز به عنوان یک مطالبه عمومی از سوی آحاد ملت اسلامی مطرح شده است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بیان داشت : در نه ماهه سالجاری 2041 نفر از زندانیان سطح استان در قالب 141 دوره آموزشی از آموزش های مهارتی بهرمند شده اند که این آموزش های علاوه بر ایجاد اعتماد به نفس در افراد می تواند نقش تعیین کننده ای را در ایجاد اشتغال مولد و پایدار پس از دوران محکومیت برای زندانیان داشته باشد.

این مقام مسئول ادامه داد : براساس پژوهش های که توسط سازمان زندان های کشور صورت گرفته است زندانیانی که تحت آموزش های مهارتی در زندان های کشور قرار گرفته اند نرخ بازگشت این عزیزان به زندان های نزدیک به صفر است و همین امر اهمیت آموزش های مهارتی در بازگشت سالم زندانیان به زندگی را نشان می دهد .

در ادامه مراد فتحی مدیرکل زندان های استان کردستان نیز با اشاره به تعامل و همکاری مناسبت و مطلوب اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل زندان های استان کردستان از وجود کارگاه های مجهز با تجهیزات به روز و بهره گیری از مربیان متخصص و کارآمد در این کارگاه های به عنوان نقطه عطفی در کارگاه های مهارت آموزی زندان های استان نام برد و گفت : آموزش های مهارتی می تواند به زندانیان هویت بخشد و آموزش های مهارتی رابطه تنگاتنگی با اشتغال زندانیان دارد .

فتحی نقش آموزش های مهارتی در اصلاح و تربیت زندانیان را نقشی مهم و بی بدیل دانست و خواستار توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح زندان های استان کردستان شد.

 سال1398 ؛ رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها


 

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :57
بازديد روز گذشته :75
بازديد اين هفته :517
بازديد اين ماه :2015
مجموع آمار بازديد ها :189238

درحال حاضر 25 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.