آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 18 آذر 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 12 ربيع ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Dec 09 2019.
تاریخ میلادی :
  • هاشمی: سند همکاری بین المللی در حوزه آموزش های مهارتی ت
  • سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله
  • رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد: با همکاری
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • پیام تسلیت معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و ح
سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها برگزار می شود

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها برگزار می شود

هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها، در سال جاری،...
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از برگزاری اولین رویداد استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الگوی دوخت ( اسپاد ) غرب کشور در آذر ماه سالجاری در استان کردستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از برگزاری اولین رویداد استارت آپ ویکند صنایع پوشاک الگوی دوخت ( اسپاد ) غرب کشور در آذر ماه سالجاری در استان کردستان خبر داد.

احمد بیان داشت : اولین رویداد استارت آپی در حوزه مد و پوشاک از تاریخ 20 لغایت 22 آذرماه سالجاری در حوزه های طراحی لباس ، برندینگ و بازاریابی ، تولید صنایع پوشاک ، مد و لباس و صنایع وابسته با حضور شرکت کنندگانی از استان های آذربایجان غربی ، زنجان ، کرمانشاه ، کردستان و همدان برگزار می شود .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان هدف از برگزاری این رویداد را حمایت از تولید داخلی با تکیه بر رونق تولید و حمایت از تولید کنندگان داخلی در حوزه پوشاک بیان کرد و گفت : با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود در سطح استان کردستان در حوزه صنایع پوشاک و صنایع وابسته به آن این اداره کل با همکاری آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای باران و مجموعه تولیدی هنر دوخت اقدام به برگزاری اولین رویداد استارت آپ ویکند صنایع پوشاک غرب کشور خواهد نمود .

وی افزود : علاقمندان به شرکت در این رویداد استارت آپی می توانند با مراجعه به وب سایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان به نشانی :www.kurdtvto.ir نسبت به ثبت نام و شرکت در این رویداد کمک نوآور اقدام نمایند.

احمدی اظهار داشت :سه روز تلاش ، تیم سازی و کارآفرینی در حوزه پوشاک می تواند علاوه بر توسعه دیدگاه های جدید در حوزه پوشاک ، زمینه لازم در ایجاد اشتغال مولد و پایدار در این بخش را به همراه داشته باشد .

در پایان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از حمایت از ایده های برتر این رویداد استارت آپی خبر داد و گفت : افرادی که دارای ایده های اجرایی و عملیاتی باشند مورد حمایت قرار گرفته و از آن ها با اهدای لوح تقدیر و تندیس استارت آپ تجلیل خواهند شد.

 سال رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :71
بازديد روز گذشته :126
بازديد اين هفته :71
بازديد اين ماه :1250
مجموع آمار بازديد ها :185719

درحال حاضر 43 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.