آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 18 آذر 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 12 ربيع ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Dec 09 2019.
تاریخ میلادی :
  • هاشمی: سند همکاری بین المللی در حوزه آموزش های مهارتی ت
  • سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله
  • رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد: با همکاری
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • پیام تسلیت معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و ح
سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها برگزار می شود

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور اعلام كرد: هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها برگزار می شود

هفتمین مرحله آزمون مهارت آموختگان و سومین مرحله آزمون های صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها، در سال جاری،...
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در جلسه کمیته پدآفند غیرعامل این اداره کل که به مناسبت فرارسیدن هفته پدآفند غیرعامل برگزار شد بیان داشت : آموزش های مهارتی در اجرای برنامه های پدآفند غیرعامل نقش اساسی را دارد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در جلسه کمیته پدآفند غیرعامل این اداره کل که به مناسبت فرارسیدن هفته پدآفند غیرعامل برگزار شد بیان داشت : آموزش های مهارتی در اجرای برنامه های پدآفند غیرعامل نقش اساسی را دارد .

احمدی با اشاره به تعریف پدآفند غیرعامل گفت : پدافند غیر عامل به مجموعه اقدامات غیر مسلحانه ای که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب پذیری، تداوم فعالیت های ضروری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل مدیریت بحران در مقابل تهدیدها و اقدامات نظامی دشمن می شود که در این بین دستگاه های اجرایی موظف به آمادگی لازم در خصوص هرگونه تهدیدات داخلی و خارجی هستند .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : زندگی انسان همواره با وقوع حادثه اجین است که مخاطرات متعدد با منشأ طبیعی یا انسانی به سرعت یک چشم بر هم زدن قادر است زندگی را دگرگون کند و به گونه ‏ای نشانه ‏های حیات را از پهنه‏ای وسیع بزداید که گویی روزی حتی یک موجود زنده در آن نمی‏ زیست. بر این اساس لزوم رعایت تمهیداتی پیشگیرانه جهت مصون داشتن انسان‏ها از خطرات احتمالی از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی آموزش های لازم به افراد در راستای مقابله با این تهدیدات و کسب مهارت لازم برای جلوگیری و رویارویی با مخاطرات را یکی از ارکان مهم و اساسی در دستیابی به این توان دفاعی ذکر کرد و گفت : آموزش های مهارتی می تواند در دستیابی به این مهم به کشور کمک و یاری رسانی نماید .

احمدی اقدامات پیشگیرانه در حوزه سایبری ، اماکن ، تبلیغات و آگاهی بخشی و انرژی را از جمله اهداف مهم این اداره کل در حوزه پدآفند غیرعامل ذکر کرد و اظهار داشت : با توجه به این رویکرد کمیته های مختلفی در این حوزه ها تشکیل و برنامه ریزی لازم برای دستیابی به این اهداف تشکیل شده است و خوشبختانه توانسته ایم اقدامات موثر و خوبی را انجام دهیم که در آینده امیدواریم بتوانیم نسبت به اجرایی نمودن مابقی برنامه اقدام نماییم.

 

 سال رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :57
بازديد روز گذشته :126
بازديد اين هفته :57
بازديد اين ماه :1236
مجموع آمار بازديد ها :185705

درحال حاضر 51 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.