آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 31 تير 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 20 ذو القعدة 1440.
تاریخ قمری :
Jul 22 2019.
تاریخ میلادی :
  • معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به
  • فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای
  • در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموز
  • بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و
  • بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شو
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند

  اولین جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد...
فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای

فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای

فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای
در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموزش های مهارتی ایران و افغانستان

در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموزش های مهارتی ایران و افغانستان

نشست مسئولان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هیأت وزارت کار و امور اجتماعی شهدا و معلولین کشور اف...
بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به کسب بیشترین درصد رشد در حوزه خدمات الکترونیک شد

بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به کسب بیشترین درصد رشد در حوزه خدمات الکترونیک شد

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران در خرداد ماه سال جاری، با ...
بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی

بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی

بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی سلیمان پاک سرشت رئیس سازمان آموز...
Previous
Next

صبح امروز محمد مهدی جعفری مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی شهرستان سنندج و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تاکید بر اهمیت نقش آموزش های مهارتی در رونق تولید و ایجاد اشتغال در کشور گفت : توجه ویژه به آموزش های مهارتی کلید طلایی کشور در برون رفت از معضل بیکاری است .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز محمد مهدی جعفری مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان در بازدید از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی شهرستان سنندج و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تاکید بر اهمیت نقش آموزش های مهارتی در رونق تولید و ایجاد اشتغال در کشور گفت : توجه ویژه به آموزش های مهارتی کلید طلایی کشور در برون رفت از معضل بیکاری است .

جعفری تلفیق علم و مهارت را تنها راه پرورش جوان کارآفرین دانست و اظهار داشت : ارائه آموزش های مهارتی در کنار آموزش های نظری در دانشگاه ها و مدارس کشور می تواند علاوه برایجاد خلاقیت و فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موجب پرورش جوانان کارآفرین با روحیه ایجاد مشاغل مورد نیاز بازار کار در سطح کشور شود.

مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان وجود نیروی متخصص و کارآمد و بهره گیری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از امکانات و تجهیزات بروز و منطبق با آخرین تکنولوژی روز دنیا را از نقاط قوت این اداره کل دانست و افزود : در بازدید انجام شده امروز از مرکز آموزش فنی و حرفه ای استان خوشبختانه شاهد ارائه آموزش های مهارتی متناسب با پتانسیل های استان و نیاز بازار کار بودیم و این امر خود نشان از درایت و برنامه ریزی مناسب این مجموعه در انجام وظایف ذاتی خود است .

در ادامه سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به فعالیت های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان تنها متولی رسمی ارائه آموزش های مهارتی غیر رسمی در سطح کشور در چهار حوزه صنعت ، خدمات ، کشاورزی و فرهنگ و هنر فعالیت می نماید .

احمدی ادامه داد : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و 134 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح استان توانسته است توازون مناسب را در راستای ارائه آموزش های مهارتی به کلیه مردم شریف استان کردستان ارائه نماید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از تشکیل تیم های سیار روستایی ، مراکز آموزش فنی و حرفه ای در زندان ها ، پادگان ها ، مراکز جوار صنایع و صنوف و ایجاد مراکز جوار دانشگاهی در سطح استان خبر داد و گفت : امروز توانسته ایم با تلاش و جدیت پرسنل و کارکنان مجموعه خود به بخش عظیمی از نیاز های آموزشی در حوزه مهارتی در سطح استان پاسخ دهیم ولی باز هم برای توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان نیازمند حمایت های همه جانبه کلیه مسئولین و دستگاه های اجرایی در سطح استان هستیم .

احمدی بیان داشت : مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی سنندج که بزرگترین مرکز آموزشی در سطح استان نیز می باشد 36 حرفه در 11 کارگاه آموزشی فعال در حال ارائه خدمت به جامعه هدف می باشد و این مرکز آمادگی پاسخگویی به نیازهای مهارتی جوانان عزیز استان را دارا است .

ذز پایان احمدی ابراز امیدواری کرد تا با حمایت های همه جانبه مسئولان استانی شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان فرهنگی کردستان باشیم.

 سال رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :108
بازديد روز گذشته :103
بازديد اين هفته :108
بازديد اين ماه :1683
مجموع آمار بازديد ها :174528

درحال حاضر 36 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.