آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 31 تير 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 20 ذو القعدة 1440.
تاریخ قمری :
Jul 22 2019.
تاریخ میلادی :
  • معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به
  • فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای
  • در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموز
  • بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و
  • بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شو
معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند

معاون اول رییس جمهور تاکید کرد: جهت گیری آموزشی باید به سمت تربیت نیرو‌های حرفه‌ای و کارآمد سوق پیدا کند

  اولین جلسه شورای عالی آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد...
فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای

فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای

فراخوان راه اندازی موزه ملی آموزش های فنی و حرفه ای
در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموزش های مهارتی ایران و افغانستان

در نشست مسئولان دو کشور مطرح شد گسترش تعاملات حوزه آموزش های مهارتی ایران و افغانستان

نشست مسئولان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هیأت وزارت کار و امور اجتماعی شهدا و معلولین کشور اف...
بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به کسب بیشترین درصد رشد در حوزه خدمات الکترونیک شد

بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موفق به کسب بیشترین درصد رشد در حوزه خدمات الکترونیک شد

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، بنا بر اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران در خرداد ماه سال جاری، با ...
بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی

بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی

بهبود حکمرانی آموزش های فنی و حرفه ای در دستور کار یک شورای عالی سلیمان پاک سرشت رئیس سازمان آموز...
Previous
Next

اولین جلسه شورای مهارتی و فناوری شهرستان قروه با حضور سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و موحد امان الهی فرماندار شهرستان قروه و مسئولان دستگاه های اجرایی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در نخستین جلسه شورای مهارت و فناوری شهرستان قروه در سالجاری با اشاره به رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان تنها متولی رسمی ارائه آموزش های مهارتی غیر رسمی در سطح کشور با هدف ارتقاء مهارت شاغلین و ارائه آموزش های مهارتی به افراد جویای کار با دارا بودن بیش از 6000 استاندارد آموزشی و بهره گیری از 16 مرکز چارت دار دولتی و بیش از 130 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در سطح استان می کوشد آموزش های مهارتی را به مخاطبین خود ارائه نماید .

احمدی مخاطبین این سازمان را از رده سنی 13 سال به بالا اعلام کرد و گفت : خوشبختانه در شهرستان قروه این اداره کل با دارا بودن دو مرکز آموزش فنی و حرفه ای در بخش های خواهران و برادران و تیم های سیار در پادگان ، زندان ، روستاها و مراکز جواردانشگاهی و 14 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال در سطح شهرستان توانسته است به خوبی زمینه توسعه و گسترش اموزش های مهارتی در این شهرستان را فراهم نماید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از ارائه آموزش های مهارتی سخت و نرم در سطح استان خبر داد و افزود : ارائه آموزش های مهارتی سخت و نرم که مکمل یکدیگر نیز هستند می توانند با رویکرد بازار محوری زمینه اشتغال جوانان قروه ای را فراهم نماید .

این مقام مسئول هدف از برگزاری جلسات شورای مهارت و فناوری در سطح استان را ایجاد همگرایی در ارائه آموزش های مهارتی متناسب با نیاز بازار کار و جلوگیری از موازی کاری دستگاه های اجرایی در راستای ایجاد فرصت های مناسب شغلی با رویکرد مزیت نسبی هر شهرستان بیان کرد و گفت : با تعامل و همکاری بین بخشی می توان فرهنگ کارآفرینی را در سطح جامعه نهادینه کرد.

احمدی از ورود ادبیات نوین کسب و کار در این حوزه خبر داد و اظهارداشت : در کشورهای پیشرفته ادبیات نوین کسب و کار با رشد شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها پایه ریزی شده است که اگر می خواهیم به رشد و توسعه دست پیدا کنیم با این ادبیات را در سطح کشور نیز نهادینه نمائیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از امادگی این اداره کل جهت ارائه آموزش مهارتی کارآفرینی ویژه دهیاران و بخشداران شهرستان قروه خبر داد و گفت : این اداره کل آمادگی دارد با همکاری فرمانداری شهرستان قروه آموزش کارآفرینی ویژه دهیاران و بخشداران شهرستان قروه را با هدف ایجاد نگرش کارآفرینانه برگزار نماید.

در ادامه موحد امان الهی فرماندار شهرستان قروه نیز با تاکید بر گسترش آموزش های مهارتی در سطح این شهرستان خواستار تعامل کلیه دستگاه های اجرایی در راستای هدفمند نمودن آموزش های مهارتی با نظارت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در سطح شهرستان شد.

امان الهی ارائه آموزش های مهارتی متناسب با ظرفیت های شهرستان قروه را راهکاری مناسب و موثر در راستای ایجاد اشتغال مولد و پایدار جوانان قروه ذکر کرد و خواستار تشکیل منظم جلسات این شورا در سطح شهرستان شد.

 سال رونق تولید

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :109
بازديد روز گذشته :103
بازديد اين هفته :109
بازديد اين ماه :1684
مجموع آمار بازديد ها :174529

درحال حاضر 25 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.