آخرین بروزرسانی پرتال: 21 اردیبهشت ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 22 مهر 1398.
تاریخ شمسی :
الإثنين 15 صفر 1441.
تاریخ قمری :
Oct 14 2019.
تاریخ میلادی :
 • سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد؛ دومین دوره م
 • در دیدار علی اوسط هاشمی با اسحاق جهانگیری تأکید شد: ساز
 • علی اوسط هاشمی: تقاضا برای کار دولتی باید در جامعه کاهش
 • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: رفتار
 • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت
سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد؛ دومین دوره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا آبان ماه برگزار می شود

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد؛ دومین دوره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا آبان ماه برگزار می شود

علاقمندان به شرکت در دومین دوره مسابقات آزاد مهارت اوراسیا که آبان ماه سال جاری در شهر یکاترینبورگ ر...
در دیدار علی اوسط هاشمی با اسحاق جهانگیری تأکید شد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای برنامه 10 ساله ارائه کند

در دیدار علی اوسط هاشمی با اسحاق جهانگیری تأکید شد: سازمان آموزش فنی و حرفه ای برنامه 10 ساله ارائه کند

علی اوسط هاشمی معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، امروز سیزدهم مهرماه 1398 با ...
علی اوسط هاشمی: تقاضا برای کار دولتی باید در جامعه کاهش یابد

علی اوسط هاشمی: تقاضا برای کار دولتی باید در جامعه کاهش یابد

علی اوسط هاشمی، معاون وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: تقاض...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: رفتار مسئولانه بر رفتار قدرتمندانه مقدم است/توسعه مهارت در گرو هم افزایی و بلوغ فکر محقق می شود

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: رفتار مسئولانه بر رفتار قدرتمندانه مقدم است/توسعه مهارت در گرو هم افزایی و بلوغ فکر محقق می شود

علی اوسط هاشمی، رئیس سازمان، در مراسم گرامی داشت هفته دفاع مقدس، بر تقدم رفتار مسئولانه بر رفتار قدر...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت های فنی و حرفه ای اثربخشی زیادی در جامعه دارند

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: مهارت های فنی و حرفه ای اثربخشی زیادی در جامعه دارند

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با استاندار البرز گفت: مهارت های فنی و حر...
Previous
Next
صافی
 • نادر فخری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از اختصاص اعتباری بالغ بر 7 میلیارد و500 میلیون ریال جهت تجهیز و نوسازی کارگاه های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان خبر داد .

 • سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای گفت: در دولت های یازدهم و دوازدهم به استان های مرزی و کمتر توسعه یافته توجه خاصی شده است و رئیس جمهوری همواره بر رفع مسایل و مشکلات این مناطق به عنوان یک وظیفه مهم تاکید کرده اند.

 • در ادامه سفر دو روزه سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان فرهنگی کردستان از پروژه نیمه تمام مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران  بازدید و از نزدیک در جریان روند احداث این پروژه ملی قرار گرفتند.

 • نادر فخری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با رؤسای ستادی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای ، کارکنان ، مربیان و جمعی از مدیران و مؤسسان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با اشاره به ایجاد تغییر فرآیندها در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  ایجاد تحول را یکی از ارکان اصلی بازگشت رشد پویایی و بالندگی به مجموعه ذکر کرد.

 • نادر فخری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نشست با رؤسای ستادی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای ، کارکنان ، مربیان و جمعی از مدیران و مؤسسان آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای با اشاره به ایجاد تغییر فرآیندها در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور  ایجاد تحول را یکی از ارکان اصلی بازگشت رشد پویایی و بالندگی به مجموعه ذکر کرد.

 • صبح امروز جمعه در جریان سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و نادرفخری معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان به استان فرهنگی کردستان از کارگاه های آموزشی مراکز برادران و خواهران شهرستان کامیاران بازدید و از نزدیک با فعالیت های این مرکز آموزشی بیش از پیش آشنا شدند .

 • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان بر ضرورت استقرار فرهنگ مهارت آموزی بجای مدرک گرایی در جامعه تأکید کرد.

 • کلیات الگوی توسعه کمی و کیفی آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد درجلسه هیئت نظارت مرکزی آموزشگاه های فنی وحرفه ای آزاد کشور،  امروز دوازدهم آبان ماه سال جاری تصویب شد.

 • تفاهم نامه همکاری ایران و آلمان در پروژه مشترک آموزش صنایع برودتی و تهویه مطبوع، با ملاحظات زیست محیطی و الزامات صرفه جویی در انرژی (CLIMATE COMPETENCE IRAN) در راستای ارتقاء مهارت و دانش مربیان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منعقد شد.

 •  

  پانزدهم آبان ماه سال جاری ثبت نام اينترنتي ششمین مرحله آزمون های سنجش مهارت در سال 1397 از طریق سامانه http://advari.irantvto.ir  انجام می شود.

 • رهبر انقلاب اسلامی با بیان اینکه انسان های دلاور و پهلوان ‌می‌ایستند و حادثه را مغلوب خود می‌کنند، خاطرنشان کردند: من با یکایک دل های داغدار شما همدردم.

 • دکتر علی ربیعی شامگاه چهارشنبه در کارگروه اشتغال شهرستان سرپل ذهاب گفت: سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در ایجاد اشتغال برای زلزله زدگان نقش مهمی دارد.

 • بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور، بيستم تا بيست و پنجم آبان ماه سال جاري به صورت هماهنگ كشوري برگزار مي شود.

 • دكتر سليمان پاك سرشت، معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي و رييس جديد سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور: اشتغال پايدار به همراه بهره وري ضرورت امروز كشور است.

 • وزیرتعاون، کارورفاه اجتماعی برایجاد گفتمان مهارت درکشور تاکید کرد .

 • صبح امروز به مناسبت هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای نمایشگاه دستاوردهای مهارت آموختگان زن مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان سنندج با حضور لیلا آژیر مشاور استاندار و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان و سلیم کریمی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و مشاوران مدیران کل دستگاه های اجرایی در امور بانوان در این مرکز افتتاح شد .

 • صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در اولین روز از اجرای طرح هماهنگ بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای با حضور در برنامه زنده تلویزیونی سلام کردستان ( بیانی باش ) به تشریح اهداف اجرای این رویداد مهارتی در سطح کشور و استان کردستان پرداخت .

 • مجوز 37 مركز كارآموزي جوار كارگاهي و بين كارگاهي توسط سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور برای بنگاه های اقتصادی و اصناف صادر و تمديد شد.

 • پیش از ظهر امروز عبدالله محمد عبدالوهاب استاندار حلبچه و دکتر فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی سنندج بازدید کردند..

 • به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان؛ عبدالمحمد زاهدی استاندار کردستان با مربیان و مدرسان دانشگاه پلی تکنیک اقلیم کردستان عراق که در دوره های آموزشی و مهارتی ویژه مربیان فنی و حرفه ای استان کردستان شرکت نموده اند در محل سالن شهدای گمنام استانداری دیدار کرد.

   

   

 • اختتامیه دومین دوره آموزشی مدرسان و مربیان دانشگاه پلی تکنیک اقلیم کردستان عراق به منظور اعطای گواهینامه‌ پایان دوره آموزشی این هیئت درسنندج برگزار شد.

 • صبح امروز افتتاحیه دومین دوره آموزشی مربیان اقلیم کردستان عراق، به میزبانی استان کردستان در مرکز شهید ورمقانی سنندج برگزار شد.

 • نخستین مسابقات آزاد تکنسین های برتر ایران از نوزدهم تا بیست و نهم آبان ماه سال جاری با پشتیبانی مستمر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و مشارکت بخش خصوصی و آکادمی مهندسی شرکت سامسونگ برگزار می شود.

   

 • صبح امروز در سومین روز از هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای کشور،  دکترمحمد ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج  به همراه طارق صلواتی بخشدار مرکزی سنندج از مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی شهرستان سنندج بازدید کردند.

 • ثبت نام از متقاضیان آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان و صنايع دستي، فرش و نان و غله و... به صورت اينترنتي و هماهنگ كشوري از ساعت 8:00 صبح مورخ 1394/08/14 آغاز و تا ساعت 24:00، 1394/08/21  ادامه می یابد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اعلام اين خبر بیان داشت: ششمین آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها ( صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) سال 1394 در تاریخ 5 آذر ماه سال جاری برگزار مي شود.

  احمدی درخصوص نحوه ثبت نام متقاضيان در بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها( صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) بيان داشت: داوطلبان می توانند از تاریخ 1304/08/14 تا 1394/08/21  با مراجعه به سایت http://advari.irantvto.ir  پس از خرید كارت اعتباري می توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام نمايند.

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان، تفاهم نامه ها( صنايع دستي، فرش و نان و غله و...) بايستي پس از ثبت نام در آزمون از تاریخ 1394/09/02 تا 1394/09/04 با مراجعه به سامانه http://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه آزمون را دريافت نمايند.

  وی بیان داشت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده از سوی اداره سنجش استان براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: در صورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با شماره تلفن های 33284080- 087 و 33239150- 087 یا با مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان خود تماس حاصل کنند.

   

   

 • معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بيان داشت:  مراكز آموزش فني و حرفه اي در سراسر كشور از شانزدهم آبان ماه به مدت يك هفته آماده پذيرش بازديدكنندگان مي باشند. 

 • حسین فیروزی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری کردستان و رئیس شورای مهارت و فناوری این استان از تحول شگرف در نظام ارائه آموزش ها در استان کردستان با تشکیل شورای مهارت و فناوری خبرداد.

 • صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با حجت الاسلام فراشی مدیرمرکز بزرگ اسلامی غرب کشور دیدار و گفتگو کرد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ، صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با حجت الاسلام فراشی مدیرمرکز بزرگ اسلامی غرب کشور دیدار و گفتگو کرد.

  در ابتدای این دیدار احمدی استان کردستان را اولین استان کشور در افتتاح مرکز جوارحوزه مرکز بزرگ اسلامی برشمرد و گفت: با توجه به رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مبنی بر توانمند سازی و ارتقای مهارتی افراد سطح جامعه خواستار ارائه و گسترش آموزش های مهارتی با توجه به نیاز طلاب و روحانیون مرکز بزرگ اسلامی شد.

  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان به روز بودن و چگونگی استفاده و حضور روحانیون و طلاب معزز سطح استان در فضای مجازی در جهت مبارزه با جنگ نرم را یکی از برنامه های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان برشمرد و خواستار برگزاری دوره های مهارتی رایانه در جهت رسیدن به هدف مورد نظر شد.

  احمدی با اشاره به صدور گواهینامه الکترونیکی برای افراد قبول شده در آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سالجاری ازصدور بیش از 15000 گواهینامه مهارت الکترونیکی در سطح استان کردستان خبر داد.

  در ادامه این دیدار حجت الاسلام فراشی مدیرمرکز بزرگ اسلامی غرب کشور ضمن تشکر از خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در مرکز جوار حوزه مرکز بزرگ اسلامی خواستار گسترش و ترویج بیش از پیش آموزش های مهارتی در میان طلاب و روحانیون سطح استان شد.

  فراشی از آموزش بیش از 64 نفر از طلاب و روحانیون مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در دو حوزه خواهران و برادران خبر داد و خواستار راه اندازی مرکز جوار حوزه آموزش فنی و حرفه ای در سطح شهرستان های استان شد.

  در پایان این دیدار دوطرف بر همکاری و تعاملات دوجانبه و گسترش این همکاری ها در زمینه های مختلف آموزشی تاکید کردند.

   

 • با حضور مسئولین ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج واداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان در راستای اهداف سند چشم انداز وسیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ودر جهت بهره مندی مستمر ونهادمنداز خرد جمعی، تفاهم نامه مشترکی فی مابین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان ودانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج  با هدف استفاده از توانایی های علمی وتوسعه همکاری های آموزشی وتحقیقانی وفناوری وبه منظور برطرف نمودن نیازهای متقابل وتوسعه آموزشهای مهارتی در بین دانشجویان تفاهم نامه همکاری آموزشی منعقد گردید.
  به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان،با حضور مسئولین ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج واداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان،در راستای اهداف سند چشم انداز وسیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ودر جهت بهره مندی مستمر ونهادمنداز خرد جمعی، تفاهم نامه مشترکی فی مابین اداره کل آموزش فنی وحرفه ای ودانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج با هدف استفاده از توانایی های علمی وتوسعه همکاری های آموزشی وتحقیقانی وفناوری وبه منظور برطرف نمودن نیازهای متقابل وتوسعه آموزشهای مهارتی در بین دانشجویان با محوریت موضوعات آموزشی ،پژوهشی وفناوری منعقد شد .
  سید جمیل احمدی  مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان در جلسه انعقاد تفاهم نامه که با حضور دکتر محمد قربان کیانی رئیس دانشگاه آزاداسلامی  واحد سنندج و تنی چند از مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی و ادار ه کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان برگزارشد ،ضمن تشریح فرایند آموزشهای فنی وحرفه ای از پذیرش تا چگونگی آموزشها برای توانمند سازی نیروی انسانی مورد نیاز بازار کارو  صنایع به افزایش قابل توجه ورودی دانش آموختگان  دانشگاهی به مراکز آموزش فنی وحرفه ای اشاره نمود وافزود:توجه به آموزشهای فنی وحرفه ای وارتباط نزدیک ونظام مند با دانشگاههاو صنایع ، موجب کاهش نرخ بیکاری بویژه در جوانان ودانش
  آموختگان دانشگاهی بوده است .
  وی الگوهای موفق آموزشی اجرا شده توسط سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از جمله آموزش بازارمحورو الگوی آموزشی KABرا مورد توجه قرار داد وضمن تاکید بر همکاری با دانشگاه در زمینه اجرای الگوهای آموزشی موفق برای ایجاد زمینه اشتغال پایدار برنقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه مراکز ASDرا بسیار موثر دانست .
  مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان ،فرآیندمسابقات ملی مهارت راتشریح وبرموفقیت های مهارت آموختگان کشورمان در این مسابقات اشاره کرد .

  احمدی با اشاره به نگرش جوانان جویای کار در سطح جامعه و تقاضای افراد در جهت تصدی مشاغل دولتی و پشت میز نشینی گفت : با تغییر در فرهنگ کار در سطح جامعه و توانمند سازی مهارتی افراد جویای کار می توانیم تحولی عظیم در وضعیت موجود اشتغال کشور ایجاد کنیم.
  دکتر کیانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج نیز در این جلسه، اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان را از قطب های مهم آموزشی در کشور ومنطقه برشمرد وضمن تاکید بر اهمیت آموزشهای فنی وحرفه ای ،همکاری با این اداره کل در راستای آشنایی دانشجویان با ابزار وصنایع وخروج از آموزشهای صرفاً تئوریک را ضروری دانست واستفاده از امکا نات مشترک را فرصت مناسبی برای تعمیق همکاریها دانست.
  کیانی با تاکید برگسترش آموزش های مهارتی در دانشگاه ها خواستار همکاری بیش از پیش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در زمینه های مختلف مهارتی و توسعه شرکت های دانش بنیان شد.

  شایان ذکر است در پایان این جلسه تفاهم نامه همکاری آموزشی به امضاء مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج رسید.

   

 • توزیع کارت ورود به جلسه پنجمین دوره آزمون سراسري سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای پايان دوره كارآموزان مراکزآموزش فني و حرفه اي در بخش هاي دولتي و خصوصي سال 1393 از ساعت 8 صبح روزیکشنبه مورخ 93/08/11  آغاز و تا ساعت 24 روز چهار شنبه مورخ 93/08/14 ادامه می یابد.

  توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان و صنايع دستي، فرش از ساعت 8 صبح روزیکشنبه مورخ 93/08/11   آغاز و تا ساعت 24 روز چهار شنبه مورخ 93/08/14 ادامه می یابد.

     به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي كردستان، مدیرکل آموزش فني و حرفه اي استان کردستان با اعلام اين خبر گفت: آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان، صنايع دستي، فرش و نان و غله و... ) در تاریخ15 آبان ماه سال جاری و  پنجمین مرحله از آزمون های سراسري سنجش مهارت پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي  در سال 1393روز جمعه 16 آبان ماه سال جاری برگزار مي شود.

  وي گفت: 2هزار و 508نفر در پنجمین آزمون سراسری سنجش مهارت مورخ 16 آبان ماه ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد یک هزار و 108 نفر مرد و یک هزار و 400نفر زن هستند.

  احمدی ادامه داد: 443 نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه هاي صنعت ساختمان در 14 حرفه ثبت نام كرده اند .

  احمدی ادامه داد: همچنین 242نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه های صنايع دستي و فرش که مورخ 93/08/15 برگزار می شود، ثبت نام كرده اند كه از اين تعداد 207 نفر زن و 35 نفر مرد هستند. 

  وي افزود: مرحله كتبي پنجمین مرحله آزمون سنجش مهارت در حوزه صنعت ساختمان،تفاهم نامه ها (صنايع دستي و فرش) در26 حرفه به صورت هماهنگ كشوري، روز پنجشنبه15 آبان ماه و همچنين پنجمین مرحله آزمون هماهنگ پايان دوره كارآموزان مراکز آموزش فني و حرفه اي دو بخش دولتي و آزاد در  122حرفه  که31حرفه  آن همسان کشوری می باشد در روز جمعه 16 آبان ماه به طور همزمان در سراسر كشور برگزار مي شود.

  مدیرکل آموزش فني و حرفه اي استان با اشاره به مراحل اجراي آزمون هاي سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله كتبي و عملي است كه متقاضيان بخش هاي صنعت ساختمان،تفاهم نامه ها( صنايع دستي، فرش ) که قبلاً در موعد مقرر برای شرکت در آزمون های مذکور  ثبت نام کرده اند، باید از تاریخ 93/08/11 تا تاریخ 93/08/14 با مراجعه به سامانهhttp://advari.irantvto.ir با درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، كارت ورود به جلسه خود را دريافت نمايند.

  احمدی ادامه داد: هم چنین متقاضیان شرکت در پنجمین مرحله آزمون سراسری سنجش مهارت (کارآموزان بخش های دولتی و آموزشگاه های آزاد) ،  از تاریخ 93/08/11 تا تاریخ 93/08/14 با مراجعه به سامانه http://azmoon.portaltvto.comو درج شناسه پرداخت و شماره پرونده و یا با درج مشخصات فردی، نسبت به دریافت كارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

  وی بیان داشت: داوطلبان پس از شرکت آزمون كتبي و كسب نمره قبولي براساس برنامه زمانبندي اعلام شده براي شركت در آزمون عملي باید به حوزه هاي تعيين شده مراجعه نمايند.

  مدیر کل آموزش فني و حرفه اي استان با اشاره به تشكيل ستاد پاسخگويي آزمون سراسري سنجش مهارت گفت: درصورتي كه متقاضيان با مشکلی مواجه شوند، مي توانند با شماره تلفن های 32519616-026 ، 32519727-026 و 32522136- 026 و یا باشماره تلفن: 0871-3284080 تماس حاصل نمايند.

   

   

 این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است . امام خمینی (ره)

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :50
بازديد روز گذشته :63
بازديد اين هفته :50
بازديد اين ماه :869
مجموع آمار بازديد ها :180513

درحال حاضر 25 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.