آخرین بروزرسانی پرتال: 01 دی ماه 1397

صبح امروز کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منگر  به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان  و با همکاری ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر این استان با حضور بیش از 50 نفر از کارکنان و هسته های یاوران معروف این اداره کل در مرکز آموزش و سنجش شهید امان اللهی سنندج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ، صبح امروز کارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منگر  به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان  و با همکاری ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر این استان با حضور بیش از 50 نفر از کارکنان و هسته های یاوران معروف این اداره کل در مرکز آموزش و سنجش شهید امان اللهی سنندج برگزار شد.

یوسف اصلانی دبیر شورای امر به معروف نهی از منکر اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان گفت: کارگاه آموزش عمومی امر به معروف و نهی از منکر به مدت چهار ساعت در راستای ارتقاء سطح آگاهی کارکنان و آشنایی آن‌ها با اهمیت و ضرورت این فریضه الهی برگزار شد.

اصلانی با بیان اینکه این کارگاه آموزشی زیر نظر چهار نفر از اساتید حوزه و دانشگاه آموزش داده می شود، خاطر نشان کرد: مبانی و اصول امر به معروف و نهی از منکر  و تبیین فرهنگ تذکر لسانی، بایسته‌های حقوقی و قضایی فریضتین و تبیین مصوبات جدید، آموزش شیوه های موثر در اجرای فریضتین از مباحث آموزشی این دوره است.

وی خاطر نشان کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در طول سال دوره‌های آموزشی در موضوعات فرهنگی، اجتماعی و عمومی مستمر برگزار می‌کند و خوشبختانه کارکنان از این جلسات استقبال خوبی داشته‌اند.

شایان ذکر است در پایان به افراد شرکت کننده در این کارگاه آموزشی گواهی شرکت در دوره آموزشی اعطاء می گردد.