آخرین بروزرسانی پرتال: 2 بهمن ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
چهارشنبه 30 بهمن 1398.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 25 جماد ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Feb 19 2020.
تاریخ میلادی :
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: س
  • پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سل
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: «سردار قاسم سلیمانی» یکی از مفاخر کرمان هستند...
Previous
Next

جعفر عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در دیدار با سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان با تاکید بر اهمیت فرهنگ مهارت آموزی در ایجاد اشتغال مولد و پایدار گفت : کسب دانش ، مهارت ونگرش رمز اصلی ورود به بازار کار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ جعفر عبدالملکی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان در دیدار با سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان با تاکید بر اهمیت فرهنگ مهارت آموزی در ایجاد اشتغال مولد و پایدار گفت : کسب دانش ، مهارت ونگرش رمز اصلی ورود به بازار کار است.

عبدالملکی بیان داشت : آموزش های مهارتی با نقش تعیین کننده ای که امروزه در کشورهای صنعتی دنیا دارد می تواند با توانمند سازی نیروی آماده ورود به بازار کار استراتژی دشمن در ایجاد رکورد و ناامیدی در کشور را خنثی و زمینه رشد تعالی ایران اسلامی فراهم کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان ایجاد فرهنگ مهارت آموزی و تشویق جوانان کردستانی به مهارت افزایی را راهکاری مهم و اساسی در غلبه بر بحران بیکاری کشور دانست و از آمادگی صدا و سیمای مرکز کردستان در فرهنگ سازی لازم در زمینه مهارت آموزی در بین خانواده های کردستانی خبر داد .

در ادامه سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان نیز با اشاره به گسترش و توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در استان کردستان گفت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و اعزام تیم های سیار به روستاها ، پادگان ها ، مراکز جواردانشگاهی ، مراکز جوار صنایع و صنوف و ..... و همچنین مجوز تاسیس 134 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال در سطح استان توانسته است گام های موثر و خوبی را در زمینه توسعه آموزش های مهارتی بردارد .

احمدی لزوم توجه دستگاه های اجرایی ذیربط به مقوله توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه را جزء انکارناپذیر از زنجیره آموزش های مهارتی در سطح استان برشمرد و افزود : در این بین نقش ویژه و مهم صدا و سیمای مرکز کردستان همچون گذشته باید به وضوح درک شود و با نگاه مثبت مدیران و کارشناسان صدا و سیمای این استان شاهد توسعه بیش از پیش فرهنگ مهارت آموزی در سطح جامعه خواهیم بود .

گفتنی است در این جلسه مقرر گردید زمینه همکاری های لازم برای تولید برنامه های مهارت محور توسط کارشناسان و تهیه کنندگان صدا و سیمای مرکز کردستان و کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بررسی و زمینه اجرایی نمودن آن فراهم شود.

 ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) مبارک باد.

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :28
بازديد روز گذشته :75
بازديد اين هفته :191
بازديد اين ماه :1220
مجموع آمار بازديد ها :190759

درحال حاضر 28 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.