آخرین بروزرسانی پرتال: 2 بهمن ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
چهارشنبه 7 اسفند 1398.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 3 رجب 1441.
تاریخ قمری :
Feb 26 2020.
تاریخ میلادی :
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • علی لاریجانی در دیدار با علی اوسط هاشمی: نظام آموزشی نی
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • علی اوسط هاشمی: طرح ارائه آموزش های مهارتی به حاشیه نشی
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
علی لاریجانی در دیدار با علی اوسط هاشمی: نظام آموزشی نیازمحور شود

علی لاریجانی در دیدار با علی اوسط هاشمی: نظام آموزشی نیازمحور شود

رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با نقد مدرک گرایی در کشور گفت: ...
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: اهداف سازمانی با هم افزایی کارکنان محقق می شود

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: اهداف سازمانی با هم افزایی کارکنان محقق می شود

حسین فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان در مراسم معارفه داود ناصری امید، سرپرست اداره کل مناب...
علی اوسط هاشمی: طرح ارائه آموزش های مهارتی به حاشیه نشینان و ساکنین سکونت گاه های غیر رسمی تدوین می شود

علی اوسط هاشمی: طرح ارائه آموزش های مهارتی به حاشیه نشینان و ساکنین سکونت گاه های غیر رسمی تدوین می شود

علی اوسط هاشمی، معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دیدار با تقی رستم وندی، معاون و...
Previous
Next

به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی سنندج با کارکنان این مرکز آموزشی دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ورمقانی سنندج با کارکنان این مرکز آموزشی دیدار کرد.

احمدی با تبریک فرارسیدن طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اقتدار ، امنیت و آرامش کنونی کشور را مرهون خود پاک شهیدانی دانست که با جان فشانی توانستند نهال انقلاب اسلامی به درختی تناور که امروز موجب اطمینان خاطر مظلومین جهان شده است مبدل کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را مولود انقلاب اسلامی دانست و افزود : این سازمان به برکت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در سال 1362 تشکیل و امروز به عنوان یکی از سازمان های پیشتاز در ارائه آموزش های مهارتی در خاور میانه از جایگاه والایی برخوردار است .

وی بهره گیری از نیروهای مومن ، انقلابی و جهادی و استفاده از امکانات و تجهیزات بروز و مطابق با تکنولوژی روز دنیا را از علل مهم در سرآمدی این سازمان در میان دیگر کشورهای دنیا برشمرد و گفت : خوشبختانه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و به طبع آن اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان توانسته است با تربیت نیروهای جوان متخصص و کارآمد در مسابقات جهانی دنیا در ردهایی بالاتر از کشورهای پیشرفته دنیا بایستد که این امر خود بیان گر پیشرفت کشور جمهوری اسلامی ایران در دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران است .

احمدی ایجاد پویایی و جلوگیری از روزمره گی را یکی از عوامل پیشرفت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان دانست و خاطر نشان کرد : اهمیت به امر پژوهش می تواند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان را همگام با توسعه و پیشرفته تکنولوژی های روز دنیا نگاه داشته و انتقال این تکنولوژی را به افراد جویای کار میسر نماید.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان همسو نمودن آموزش های مهارتی با نیاز بازار کار را راهکاری مناسب و مفید در راستای غلبه بر معضل بیکاری جوانان کردستانی دانست و یادآور شد : تلفیق آموزش های آکادمیک و دانشگاهی با آموزش های مهارتی می تواند زمینه ایجاد اشتغال مولد و پایدار را در استان کردستان فراهم نماید .

این مقام مسئول خلاقیت و نوآوری را از دیگر مولفه های پیشرفته کاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان برشمرد و گفت : ارائه آموزش های مهارتی متنوع و با کیفیت و منطبق با نیاز بازار کار هر منطقه توانسته است علاوه بر احیاء و نگهداشت مشاغل موجود زمینه ایجاد  اشتغال مولد و پایدار را در سطح استان را مهیا کند.

احمدی تدوین سند توسعه آموزش های مهارتی با رویکرد محلی و منطقه ای را از دیگر اقدامات مهم و تاثیرگذار اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در سالجاری ذکر کرد و ادامه داد : خوشبختانه با تلاش و کوشش کارشناسان این اداره کل سند توسعه آموزش های مهارتی با رویکرد محلی و منطقه ای تدوین و از سال آینده اجرایی خواهد شد.

در پایان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ابراز امیدواری کرد با توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی شاهد ترویج فرهنگ مهارت گرایی در سطح جامعه باشیم.

 

 شهادت حضرت امام علی النقی الهادی (ع) بر عموم مسلمانان جهان تسلیت باد.

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

 

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :36
بازديد روز گذشته :37
بازديد اين هفته :149
بازديد اين ماه :1688
مجموع آمار بازديد ها :191227

درحال حاضر 9 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.