آخرین بروزرسانی پرتال: 2 بهمن ماه 1398

عنوان ها

پیوندها

 

سامانه های پاسخگویی به شکایات

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
چهارشنبه 30 بهمن 1398.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 25 جماد ثاني 1441.
تاریخ قمری :
Feb 19 2020.
تاریخ میلادی :
  • ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیر
  • علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: س
  • پیام تسلیت علی اوسط هاشمی در پی شهادت سردار حاج قاسم سل
ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

ایجاد سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی

سامانه معرفی افراد توانمند و متقاضی پست های مدیریتی برای کارشناسان ستادی و استانی سازمان آموزش فنی...
علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: سردار سلیمانی، «نماد مقاومت ملت ایران» در جهان است

علی اوسط هاشمی در سفر به استان کرمان، ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸: «سردار قاسم سلیمانی» یکی از مفاخر کرمان هستند...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در پنجمین جلسه شورای اقامه نماز این اداره کل که با حضور اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان برگزار شد با اشاره به اهمیت ترویج و اقامه نماز بیان داشت : یکی از مصادیق بارز تقوای یک مومن اقامه نماز اول وقت اوست .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در پنجمین جلسه شورای اقامه نماز این اداره کل که با حضور اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان برگزار شد با اشاره به اهمیت ترویج و اقامه نماز بیان داشت : یکی از مصادیق بارز تقوای یک مومن اقامه نماز اول وقت اوست .

احمدی با بیان فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در محور توسعه ، ترویج و اقامه نماز بیان داشت : خوشبختانه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و تمامی مراکز آموزش فنی و حرفه ای تابعه این استان از برکت وجود امامان جماعات بهره مند هستند که علاوه بر اقامه نماز جماعت ظهر وظیفه خطیر برگزاری کلاس های احکام و پاسخگویی به سوالات شرعی کارکنان و کارآموزان را به عنوان مبلغان دینی بر عهده دارند .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان دعوت به اقامه نماز علی الخصوص نماز جماعت را به عنوان یکی از معروفات مهم دانست و گفت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در راستای انجام وظیفه در این مهم علاوه بر ایجاد فرهنگ سازی لازم با برگزاری همایش های نماز ویژه کارکنان و کارآموزان و برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوعات نماز توانسته است اقدامات مفید و موثری را در این زمنیه انجام دهد.

در ادامه اکبر عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان نیز با تقدیر و تشکر از فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در زیمنه سازی لازم جهت هرچه باشکوه تر برگزاری فریضه نمازدر سطح اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای تابعه بیان داشت : هر مسلمان در جایگاه خود باید به نماز به عنوان یک فریضه دینی و یک اولویت معنوی اهمیت داده و در راستای این مهم همت گمارد .

مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان افزود : دستگاه های اجرایی باید زمینه لازم را جهت مشارکت کلیه کارکنان در اقامه نماز جماعت فراهم کنند که خوشبختانه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان توانسته است این مهم را به خوبی انجام دهد .

وی استمرار در کارهای فرهنگی را به عنوان یک اصل در حصول نتیجه ذکر کرد و گفت : با انجام فعالیت های فرهنگی مستمر در طول سال می توانیم فرهنگ اقامه نماز را در سطح جامعه ایجاد نمائیم .

در پایان اکبر عظیمی مدیرستاد اقامه نماز استان کردستان به نمایندگی از حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان و رئیس ستاد اقامه نماز استان کردستان و بهمن مراد نیا استاندار استان کردستان از سید جمیل احمدی رئیس شورای اقامه نماز اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان و محسن قادری دبیر شورای اقامه نماز این اداره کل به پاس تلاش و برنامه ریزی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز با اهداء لوح تقدیر تجلیل کرد .

 ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) مبارک باد.

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :26
بازديد روز گذشته :75
بازديد اين هفته :189
بازديد اين ماه :1218
مجموع آمار بازديد ها :190757

درحال حاضر 24 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.