عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
سه شنبه 20 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 3 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 11 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :5
بازديد روز گذشته :64
بازديد اين هفته :83
بازديد اين ماه :565
مجموع آمار بازديد ها :158779

درحال حاضر 170 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

آخرین بروزرسانی پرتال: 03 آبان ماه 1397

  • در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • در ادامه سفر معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئی
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آ
در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

صبح امروز جمعه در جریان سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموز...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

دومین جلسه شورای راهبری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور به ریاست دکتر پاک سرشت و با ح...
Previous
Next

صبح امروزمراد محمدی مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان ازساختمان جدید و کارگاه های سنجشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بازدید و از نزدیک با فعالیت آموزشی این اداره کل بیش از پیش آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز مراد محمدی مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان از ساختمان جدید و کارگاه های سنجشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بازدید و از نزدیک با فعالیت آموزشی این اداره کل بیش از پیش آشنا شد.

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تشریح فعالیت های این اداره کل بیان داشت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و 132 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال در سطح استان سالانه به صورت میانگین 3 میلیون و500 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی را در بخش دولتی و 1 میلیون و 250 هزار نفر ساعت آموزش را در بخش خصوصی به مردم شریف استان فرهنگی کردستان ارائه می نماید.

احمدی با اشاره به گستردگی فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : آموزش در مراکز ثابت دولتی ، تیم های سیار مستقر در پادگان ها و زندان ها ، مراکز جواردانشگاهی SCD ، تیم های سیار مستقر در روستاها و..... وتنها بخش کوچکی از گستردگی فعالیت های این اداره کل و تلاش در راستای توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ارائه آموزش های مهارتی منطبق با نیاز بازار کار و بهره گیری از نیروی متخصص و کارآمد و وجود تجهیزات مناسب و منطبق با فناوری روز دنیا در کارگاه های آموزشی این اداره کل در سطح استان را از مزیت های نسبی این اداره کل در ارائه آموزش های مهارتی ذکر کرد.

در ادامه مراد محمدی مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان آموزش های مهارتی را مصداق عینی تحقق اقتصاد مقاومتی خواند و گفت : آموزش های مهارتی می تواند در افزایش بهره وری تولید و حمایت از کالاهای ایرانی و افزایش توان داخلی نقش مهم و بسزایی داشته باشد.

در پایان محمدی توجه به آموزش های مهارتی و سرمایه گذاری در این حوزه را پشتوانه مناسبی برای کشور دانست و خواستار تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی سطح استان در راستای توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان شد.

 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی