عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
چهارشنبه 1 اسفند 1397.
تاریخ شمسی :
الأربعاء 15 جماد ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Feb 20 2019.
تاریخ میلادی :

آخرین بروزرسانی پرتال: 01 دی ماه 1397

  • دستاوردهای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان د
  • دستاوردهای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان د
  • شریعتمداری : با تصویب آیین نامه اجرایی قانون نظام جامع
  • ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران
  • دولت آیین نامه اجرایی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی
ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران را در استان سیستان و بلوچستان تجهیز می کند

ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران را در استان سیستان و بلوچستان تجهیز می کند

  ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران را در استان سیستان و بلوچستان تجهیز می کند...
دولت آیین نامه اجرایی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی را تصویب کرد

دولت آیین نامه اجرایی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی را تصویب کرد

هیات وزیران آیین‌نامه اجرایی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه‌ای و مهارتی را به تصویب رساند. ...
Previous
Next

صبح امروزمراد محمدی مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان ازساختمان جدید و کارگاه های سنجشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بازدید و از نزدیک با فعالیت آموزشی این اداره کل بیش از پیش آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز مراد محمدی مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان از ساختمان جدید و کارگاه های سنجشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بازدید و از نزدیک با فعالیت آموزشی این اداره کل بیش از پیش آشنا شد.

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تشریح فعالیت های این اداره کل بیان داشت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و 132 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای فعال در سطح استان سالانه به صورت میانگین 3 میلیون و500 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی را در بخش دولتی و 1 میلیون و 250 هزار نفر ساعت آموزش را در بخش خصوصی به مردم شریف استان فرهنگی کردستان ارائه می نماید.

احمدی با اشاره به گستردگی فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : آموزش در مراکز ثابت دولتی ، تیم های سیار مستقر در پادگان ها و زندان ها ، مراکز جواردانشگاهی SCD ، تیم های سیار مستقر در روستاها و..... وتنها بخش کوچکی از گستردگی فعالیت های این اداره کل و تلاش در راستای توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان است .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ارائه آموزش های مهارتی منطبق با نیاز بازار کار و بهره گیری از نیروی متخصص و کارآمد و وجود تجهیزات مناسب و منطبق با فناوری روز دنیا در کارگاه های آموزشی این اداره کل در سطح استان را از مزیت های نسبی این اداره کل در ارائه آموزش های مهارتی ذکر کرد.

در ادامه مراد محمدی مدیرکل دیوان محاسبات استان کردستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان آموزش های مهارتی را مصداق عینی تحقق اقتصاد مقاومتی خواند و گفت : آموزش های مهارتی می تواند در افزایش بهره وری تولید و حمایت از کالاهای ایرانی و افزایش توان داخلی نقش مهم و بسزایی داشته باشد.

در پایان محمدی توجه به آموزش های مهارتی و سرمایه گذاری در این حوزه را پشتوانه مناسبی برای کشور دانست و خواستار تعامل و همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی سطح استان در راستای توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح استان شد.

 حمایت از کالای ایرانی

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :11
بازديد روز گذشته :96
بازديد اين هفته :244
بازديد اين ماه :1388
مجموع آمار بازديد ها :163988

درحال حاضر 23 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.