عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
سه شنبه 20 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 3 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 11 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :5
بازديد روز گذشته :64
بازديد اين هفته :83
بازديد اين ماه :565
مجموع آمار بازديد ها :158779

درحال حاضر 168 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

آخرین بروزرسانی پرتال: 03 آبان ماه 1397

  • در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • در ادامه سفر معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئی
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آ
در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

صبح امروز جمعه در جریان سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموز...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

دومین جلسه شورای راهبری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور به ریاست دکتر پاک سرشت و با ح...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در نشست هماهنگی قرارداد آموزشی این اداره کل با اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان از توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در بین دانش آموزان کردستانی با همکاری آموزش و پرورش خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در نشست هماهنگی قرارداد آموزشی این اداره کل با اداره کل آموزش و پرورش استان کردستان از توسعه بیش از پیش آموزش های مهارتی در بین دانش آموزان کردستانی با همکاری آموزش و پرورش خبر داد .

احمدی هدف از برگزاری این نشست را هماهنگی بیش از پیش در راستای ارائه آموزش های مهارتی به دانش آموزان شاخه کاردانش در سال تحصیلی 98-97 ذکر کرد و بیان داشت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان می کوشد تا با نیاز سنجی های انجام شده با همکاری اداره کل آموزش و پرورش این استان نیاز آموزشی دانش آموزان شاخه کاردانش استان شناسایی و آموزش های مهارتی به این عزیزان با کیفیت و اثر بخشی بیشتر ارائه گردد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان مشارکت اداره کل آموزش و پرورش این استان را در راستای توسعه آموزش های مهارتی از طریق عقد قرارداد آموزشی و تامین بخشی از هزینه های جاری حیاتی ذکر کرد و افزود : با توجه به هزینه بالا در ارائه آموزش های مهارتی لازم است اداره کل آموزش و پرورش نیز از طریق عقد قرارداد آموزشی با این اداره کل نسبت به تامین بخشی از این هزینه های در راستای توسعه و کیفی بخشی به آموزش های مهارتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای را یاری نماید.

احمدی اظهارداشت : مهارت آموزی باید در سبد مطالبات مردم قرار گیرد و برای دستیابی به این هدف مهم لازم است فرهنگ مهارت آموزی در سطح جامعه نهادینه شود که ارائه آموزش های مهارتی به دانش آموزان و نوجوانان می تواند گامی مهم و موثر در تقویت این فرهنگ حسنه در سطح جامعه باشد.

در ادامه رشید قربانی مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان نیز با تاکید برهمکاری دوجانبه در راستای ارائه آموزش های مهارتی و توسعه بیش از پیش این آموزش ها به دانش آموزان شاخه کاردانش از همکاری اداره کل آموزش و پرورش با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در این حوزه خبر داد .

قربانی وجود مربیان متخصص و کارآمد و تجهیزات بروز و منطبق با معیارهای جهانی در کارگاه های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان را نقطه عطفی در بهره برداری دانش آموزان کردستانی از این امکانات و تجهیزات ذکر کرد و خواستار گسترش سطح همکاری ها در زمینه آموزش های مهارتی شد.

در پایان دو طرف بر توسعه همکاری های آموزشی دوجانبه در سطح استان در راستای توسعه آموزش های مهارتی در بین دانش آموزان تاکید کردند .

 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی