عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
يكشنبه 1 مهر 1397.
تاریخ شمسی :
الأحد 13 محرم 1440.
تاریخ قمری :
Sep 23 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :73
بازديد روز گذشته :65
بازديد اين هفته :449
بازديد اين ماه :1287
مجموع آمار بازديد ها :153631

درحال حاضر 47 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

  • معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست مدیران سازمان:اهتما
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: پیوند
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • با حکم رئیس‌جمهور؛ انوشیروان محسنی بندپی، سرپرست وزار
معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست مدیران سازمان:اهتمام ویژه ای نسبت به ساماندهی نیروی انسانی سازمان داریم

معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست مدیران سازمان:اهتمام ویژه ای نسبت به ساماندهی نیروی انسانی سازمان داریم

نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و توسعه منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اولين همايش هم انديشي...
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: فرهنگ مهارت‌آموزی باید جایگزین مدرک گرایی شود

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور: فرهنگ مهارت‌آموزی باید جایگزین مدرک گرایی شود

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با تأکید بر ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جا...
با حکم رئیس‌جمهور؛ انوشیروان محسنی بندپی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

با حکم رئیس‌جمهور؛ انوشیروان محسنی بندپی، سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شد

«انوشیروان محسنی بندپی» رئیس سازمان بهزیستی و معاون علی ربیعی، با حکم رئیس‌جمهور به عنوان سرپرست وزا...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در اولین جلسه شورای اداری آموزشی این اداره کل در سالجاری که به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 گولان شهرستان مریوان برگزار شد شناسایی فرصت ها و موقعیت های بازار کسب و کار و سوق دادن آموزش های مهارتی به این سمت و سو را یکی از ارکان اصلی ایجاد اثزبخشی بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح کشور توصیف کرد .  

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در اولین جلسه شورای اداری آموزشی این اداره کل در سالجاری که به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 گولان شهرستان مریوان برگزار شد شناسایی فرصت ها و موقعیت های بازار کسب و کار و سوق دادن آموزش های مهارتی به این سمت و سو را یکی از ارکان اصلی ایجاد اثزبخشی بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح کشور توصیف کرد .  

احمدی با اشاره به نامگذاری های سال های گذشته توسط مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) بیان داشت : معظم له با نامگذاری دقیق و هوشمندانه و منطبق با مباحث روز کشور چراغ راه روشنی را بر سر راه مسئولین و خدمتگذاران کشور گشودند که به اقتدار ایران اسلامی منجر شده است که ما باید بکوشیم تا با تحقق منویات مقام معظم رهبری زمینه رشد و توسعه همه جانبه ایران اسلامی علی الخصوص استان فرهنگی کردستان را فراهم نمائیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : در وضعیت کنونی کشور دستاوردها و پیشرفت های کشور باید به صورت دقیق و شفاف اطلاع رسانی شود تا مردم شریف ایران اسلامی علاوه بر آگاهی از خدمات متعدد نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه نفوذ دشمن در میان مردم و ایجاد یاس و ناامیدی را نتوانند پایه ریزی کنند و برنامه ریزی های آتی نیز باید به گونه ای تدوین شود که سطح خدمت رسانی به مردم شریف استان کردستان ارتقاء یابد .

این مقام مسئول گفت : اگر می خواهیم توسعه و تغییر در مجموعه اتفاق بیفتد باید ادبیات توسعه در سطح جامعه و مسئولین نهادینه شود.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود شناسایی فرصت ها و موقعیت های بازار کسب و کار و سوق دادن آموزش های مهارتی به این سمت و سو را یکی از ارکان اصلی کم کردن فاصله بین آموزش های مهارتی و بازار کسب و کار خواند و خواستار برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه و ایجاد مدیریت تغییر با رویکرد نیاز بازار کار در برنامه ریزی آموزشی سالجاری شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به مباحث مطرح شده در همایش هم اندیشی برنامه ریزی تعاملی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت : دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اصلاح و بهبود آموزش های مهارتی را دو مولفه اصلی در ایجاد تحول در آموزش های مهارتی در سطح کشور نام بردند که این دیدگاه در استان کردستان نیز در برنامه ریزی سالجاری لحاظ خواهد شد.

احمدی از تدوین سند توسعه آموزش های مهارتی استان کردستان خبر داد و گفت : این سند در حال بازنگری است که برای دستیابی یه سندی جامع و قابل استناد نیازمند تعامل و همفکری کلیه کارکنان این اداره کل هستیم .

 
 فرا رسیدن هفته دفاع مقدس گرامی باد.

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی