عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
سه شنبه 20 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 3 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 11 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :5
بازديد روز گذشته :64
بازديد اين هفته :83
بازديد اين ماه :565
مجموع آمار بازديد ها :158779

درحال حاضر 205 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

آخرین بروزرسانی پرتال: 03 آبان ماه 1397

  • در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • در ادامه سفر معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئی
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آ
در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

صبح امروز جمعه در جریان سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموز...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

دومین جلسه شورای راهبری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور به ریاست دکتر پاک سرشت و با ح...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در اولین جلسه شورای اداری آموزشی این اداره کل در سالجاری که به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 گولان شهرستان مریوان برگزار شد شناسایی فرصت ها و موقعیت های بازار کسب و کار و سوق دادن آموزش های مهارتی به این سمت و سو را یکی از ارکان اصلی ایجاد اثزبخشی بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح کشور توصیف کرد .  

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در اولین جلسه شورای اداری آموزشی این اداره کل در سالجاری که به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای 22 گولان شهرستان مریوان برگزار شد شناسایی فرصت ها و موقعیت های بازار کسب و کار و سوق دادن آموزش های مهارتی به این سمت و سو را یکی از ارکان اصلی ایجاد اثزبخشی بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح کشور توصیف کرد .  

احمدی با اشاره به نامگذاری های سال های گذشته توسط مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) بیان داشت : معظم له با نامگذاری دقیق و هوشمندانه و منطبق با مباحث روز کشور چراغ راه روشنی را بر سر راه مسئولین و خدمتگذاران کشور گشودند که به اقتدار ایران اسلامی منجر شده است که ما باید بکوشیم تا با تحقق منویات مقام معظم رهبری زمینه رشد و توسعه همه جانبه ایران اسلامی علی الخصوص استان فرهنگی کردستان را فراهم نمائیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان افزود : در وضعیت کنونی کشور دستاوردها و پیشرفت های کشور باید به صورت دقیق و شفاف اطلاع رسانی شود تا مردم شریف ایران اسلامی علاوه بر آگاهی از خدمات متعدد نظام مقدس جمهوری اسلامی زمینه نفوذ دشمن در میان مردم و ایجاد یاس و ناامیدی را نتوانند پایه ریزی کنند و برنامه ریزی های آتی نیز باید به گونه ای تدوین شود که سطح خدمت رسانی به مردم شریف استان کردستان ارتقاء یابد .

این مقام مسئول گفت : اگر می خواهیم توسعه و تغییر در مجموعه اتفاق بیفتد باید ادبیات توسعه در سطح جامعه و مسئولین نهادینه شود.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود شناسایی فرصت ها و موقعیت های بازار کسب و کار و سوق دادن آموزش های مهارتی به این سمت و سو را یکی از ارکان اصلی کم کردن فاصله بین آموزش های مهارتی و بازار کسب و کار خواند و خواستار برنامه ریزی دقیق و هوشمندانه و ایجاد مدیریت تغییر با رویکرد نیاز بازار کار در برنامه ریزی آموزشی سالجاری شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به مباحث مطرح شده در همایش هم اندیشی برنامه ریزی تعاملی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت : دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اصلاح و بهبود آموزش های مهارتی را دو مولفه اصلی در ایجاد تحول در آموزش های مهارتی در سطح کشور نام بردند که این دیدگاه در استان کردستان نیز در برنامه ریزی سالجاری لحاظ خواهد شد.

احمدی از تدوین سند توسعه آموزش های مهارتی استان کردستان خبر داد و گفت : این سند در حال بازنگری است که برای دستیابی یه سندی جامع و قابل استناد نیازمند تعامل و همفکری کلیه کارکنان این اداره کل هستیم .

 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی