عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
سه شنبه 20 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 3 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 11 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :5
بازديد روز گذشته :64
بازديد اين هفته :83
بازديد اين ماه :565
مجموع آمار بازديد ها :158779

درحال حاضر 173 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

آخرین بروزرسانی پرتال: 03 آبان ماه 1397

  • در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • در ادامه سفر معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئی
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آ
در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

صبح امروز جمعه در جریان سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموز...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

دومین جلسه شورای راهبری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور به ریاست دکتر پاک سرشت و با ح...
Previous
Next

رؤسا و سرپرستان ستادی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان کردستان در قالب تور آموزشی از مجتمع گلخانه ای هیدروپونیک بیتا بازدید و از نزدیک با فعالیت این واحد نمونه تولیدی بیش از پیش آشنا شدند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ، رؤسا و سرپرستان ستادی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان کردستان در قالب تور آموزشی از مجتمع گلخانه ای هیدروپونیک بیتا بازدید و از نزدیک با فعالیت این واحد نمونه تولیدی بیش از پیش آشنا شدند .

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در جریان برگزاری این تور آموزشی با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در تربیت نیروی کارآمد و کمک به افزایش تولید و بهره وری بیان داشت : توسعه و ترویج آموزش های مهارتی در سطح جامعه در کنار ایجاد مراکز تولیدی پیشرفته می توانند علاوه بر ایجاد اشتغال در سطح استان  بستر لازم در راستای رسیدن به توسعه پایدار در استان فرهنگی کردستان را نیز ایجاد نماید .

احمدی بازدید از مراکز تولیدی موفق و پربازده توسط مسئولین ستادی و مراکز آموزش فنی و حرفه ای سطح استان و مربیان را زمینه ساز ایجاد تغییر نگرش در ارائه آموزش های مهارتی با رویکرد ارائه آموزش های هدفمند ، اثر بخش و موثر در بازار کار برشمرد و خواستار ایجاد این رویکرد در برنامه ریزی صورت گرفته درسالجاری شد.

در ادامه برهان مندمی مدیرعامل شرکت صنایع غرب دانه و مجتمع گلخانه ای هیدروپونیک بیتا بیان داشت : این گلخانه با مساحتی بالغ بر 3000 متر مربع می تواند 65 تن توت فرنگی را در بازه زمانی 7 ماهه تولید و روانه بازار کند

مندمی بیان داشت : در فاز دیگر این مجتمع 4300 متر مربع را زیر کشت تولید خیار  کرده ایم که با پیش بینی تولید سالانه 150 تا 200 تن محصول را می توان برداشت کرد که در نوع خود بی نظیر است.

 در پایان مدیر عامل مجتمع گلخانه ای هیدروپونیک بیتا تاثیر آموزش های مهارتی در تربیت نیروی متخصص و کارآمد و افزایش بهره وری تولید را نقشی مهم و تاثیر گذار برشمرد و خواستار تعامل بیش از پیش این مجتمع با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در راستای تربیت نیروی متخصص و کارآمد در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شد

 

 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی