عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
سه شنبه 20 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 3 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 11 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :5
بازديد روز گذشته :64
بازديد اين هفته :83
بازديد اين ماه :565
مجموع آمار بازديد ها :158779

درحال حاضر 43 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

آخرین بروزرسانی پرتال: 03 آبان ماه 1397

  • در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • در ادامه سفر معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئی
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آ
در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

صبح امروز جمعه در جریان سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموز...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

دومین جلسه شورای راهبری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور به ریاست دکتر پاک سرشت و با ح...
Previous
Next

صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در سفر به شهرستان سروآباد با کوهسار دادور فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در سفر به شهرستان سروآباد با کوهسار دادور فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

در ابتدای این دیدار سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به فعالیت این اداره کل در سطح استان گفت : اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با دارا بودن 16 مرکز چارت دار دولتی و بیش از 130 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای سالانه به صورت میانگین 3 میلیون و 500 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی در بخش دولتی و 1 میلیون و 250 هزار نفر ساعت آموزش مهارتی را در بخش خصوصی به مردم شریف استان کردستان ارائه می کند .

احمدی با اشاره  به رویکرد سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور درارتقای آموزش های مهارتی وهمچنین اهمیت این آموزش ها در نمود اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی اظهار داشت:  امیدبسیار می رود که نقش اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کردستان درایجاداشتغال پایدارپررنگ تر ازگذشته در سروآباد خودرا نشان دهد.

احمدی با اشاره به ظرفیت های بسیار خوبی که در شهرستان وجود دارد گفت: با توجه به نیاز سنجی مهارتی که در منطقه اورامان صورت گرفته است براساس این نتایج نیازسنجی آموزشی، دوره ها و کارگاه های آموزشی را برای خواهران و برادران در شهرستان سروآبادتجهیز و راه اندازی نمودیم تا با ارائه  آموزش های مهارتی در دو حوزه کشاورزی و گردشگری  به جوانان این شهرستان، زمینه های ایجاد اشتغال برای آنها در همین منطقه فراهم شود و به طور مستقیم وارد بازار کار شوند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بیان داشت : با توسعه آموزش های مهارتی در شهرستان سروآباد می توانیم به روند توسعه این شهرستان شتاب دهیم و تحقق این امر نیازمند تعامل و همدلی کلیه دستگاه های اجرایی این شهرستان است .

این مقام مسئول از تجهیز و راه اندازی کارگاه کشاورزی و اختصاص یکدستگاه موتور EF7 به مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملا محمد ذبیحی شهرستان سروآباد خبر داد و بیان داشت : امیدواریم با تجهیز و بروز رسانی کارگاه های آموزشی این مرکز شاهد ایفاد بیش از پیش نقش مهم و تاثیر گذار آموزش های مهارتی در سطح شهرستان سروآباد باشیم.

 در پایان احمدی از آمادگی این اداره کل در راستای تعامل با بخش خصوصی در راستای توسعه آموزش های مهارتی در سطح شهرستان سروآباد خبر داد و افزود : با توجه به جمعیت بالای ساکن در روستاها در سطح شهرستان سروآباد ارائه آموزش های مهارتی در روستاهای شهرستان سروآباد با کمک آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای این شهرستان و حمایت فرمانداری سروآباد در دستور کار این اداره کل است .

درادامه این دیدار کوهسار دادور فرماندار شهرستان سروآباد نیز ضمن قدردانی از فعالیت ها و خدمات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان مجموعه این اداره کل را پویا و منطبق با نیاز های بازار کارتوصیف کرد و بیان داشت : مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهید ملا محمد ذبیحی این شهرستان از پتانسیل بالایی در زمینه آموزش افراد در حرفه های مختلف برخوردار بوده و امید است نیاز های شهرستان را بخوبی پوشش دهد .

فرماندار سروآباد در ادامه سخنان خود به مزیت های نسبی این شهرستان در دو حوزه کشاورزی و گردشگری اشاره نمود و افزود : خوشبختانه اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با نیاز سنجی درست خود توانسته است با سوق دادن ارائه آموزش های مهارتی در این دو حوزه زمینه ایجاد اشتغال مولد و پایدار را در این شهرستان پایه ریزی نماید و از تجهیز و راه اندازی کارگاه کشاورزی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملا محمد ذبیحی به عنوان نقطه عطفی در روند ارائه آموزش های مهارتی در سطح شهرستان نام برد.

وی در پایان خاطرنشان کرد که مجموعه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهید ملا محمد ذبیحی شهرستان سروآباد با هم افزایی با دستگاههای مرتبط شهرستانی می توانند نقش بسزایی در بهبود شرایط اشتغال و رفع بیکاری در شهرستان داشته باشند .

 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی