عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
سه شنبه 4 ارديبهشت 1397.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 9 شعبان 1439.
تاریخ قمری :
Apr 24 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :16
بازديد روز گذشته :78
بازديد اين هفته :94
بازديد اين ماه :1305
مجموع آمار بازديد ها :143272

درحال حاضر 53 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

  • معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي تأكيد كرد:مربيان ب
  • معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي:سند مهارت استان ها
  • وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛ جامعه ما هنوز
  • معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه
  • هم زمان با هفته معرفي مشاغل : بازديد دانش آموزي از مراكز
معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي تأكيد كرد:مربيان بخش مهمي از كانون هاي فكري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور هستند

معاون وزير تعاون،كار و رفاه اجتماعي تأكيد كرد:مربيان بخش مهمي از كانون هاي فكري سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور هستند

معاون وزير و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت:  اتاق فكر مربيان سازمان با هدف مشاركت مربيان ...
معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي:سند مهارت استان ها بر اساس نياز و تقاضاي آموزشي منطقه اي طراحي مي شود

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي:سند مهارت استان ها بر اساس نياز و تقاضاي آموزشي منطقه اي طراحي مي شود

رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: طراحي سند مهارت استان ها بر اساس نياز و تقاضاي آموزشي منطق...
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛ جامعه ما هنوز به ارزش و جایگاه واقعی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای واقف نیست

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مطرح کرد؛ جامعه ما هنوز به ارزش و جایگاه واقعی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای واقف نیست

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه جامعه ما هنوز به ارزش و جایگاه واقعی آموزش‌های فنی و حر...
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي تأكيد كرد: سرمايه گذاري در حوزه آموزش هاي مهارتي در راستاي ايجاد اشتغال و كاهش نرخ بيكاري

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي تأكيد كرد: سرمايه گذاري در حوزه آموزش هاي مهارتي در راستاي ايجاد اشتغال و كاهش نرخ بيكاري

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعي بر سرمايه گذاري در حوزه آموزش هاي مها...
هم زمان با هفته معرفي مشاغل : بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور برگزار مي شود

هم زمان با هفته معرفي مشاغل : بازديد دانش آموزي از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور برگزار مي شود

سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور هم زمان با هفته مشاغل، بازديد همگاني از بيش از 600 مركز آموزش فني و ...
Previous
Next

صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان و نماینده مردم شریف استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مدیرکل ، معاونین و جمعی از مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به نامگذاری سال 1397 با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) گفت: ارتقای سطح مهارت نیروی انسانی منجر به افزایش کیفیت کالای ایرانی و گرایش مردم به مصرف کالای داخلی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان و نماینده مردم شریف استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مدیرکل ، معاونین و جمعی از مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به نامگذاری سال 1397 با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) گفت: ارتقای سطح مهارت نیروی انسانی منجر به افزایش کیفیت کالای ایرانی و گرایش مردم به مصرف کالای داخلی می شود.

در ابتدای این دیدار سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تشریح عملکرد این اداره کل در سال گذشته بیان داشت : خوشبختانه در سال گذشته این اداره کل با برنامه ریزی دقیق و منسجم و استفاده از کلیه امکانات توانست گامی مهم و تاثیر گذار در اجرایی نمودن شعار سال 1396 بردارد که به گونه ای که ارائه 3 میلیون و 500 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در بخش دولتی و همچنین ارائه بیش از 1 میلیون و 250 هزار نفر ساعت آموزش های فنی و حرفه ای توسط بخش خصوصی موید این موضوع است .

احمدی افزود : کسب موفقیت های گوناگون در زمینه های مختلف و ارائه آموزش های مهارتی منطبق با سفارش بازار کار گوشه ای از نلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل مجموعه در راه رسیدن استان کردستان به توسعه پایدار و تعالی است.

احمدی با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است افزود: ایجاد زیرساخت های لازم برای اصلاح در فرهنگ استفاده از کالای تولید داخل، کمک به ارتقای کیفیت محصولات داخلی، کاهش قیمت تمام شده تولیدات داخلی، ایجاد شبکه توزیع و خدمات به مصرف کنندگان و نوسازی فناوری محصولات تولیدی به ارتقای سطح مهارت و دانش نیروی انسانی مولد کشور نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه در راستای تحقق شعار سال جهت گیری برنامه های توانمندسازی نیروی انسانی و مهارت آموزی مشخصی ارایه خواهد شد افزود: برای این مهم همسویی و برقراری ارتباط مناسب بین تولیدکنندگان و مراکز آموزش فنی و حرفه ای در دو بخش دولتی و خصوصی نقش کلیدی خواهند داشت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بیان کرد: طراحی و ایجاد شبکه های تولید، توزیع و خدمات برای محصولات داخلی با بهره گیری از علوم و فنون بازاریابی و فروش و تامین نیروهای کارآمد و ماهر در حوزه های مختلف زاییده ارتباط بین سیستم های آموزشی و صنایع خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد:در سال جاری ارتباط و بهره مندی از ظرفیت های صنایع و صنوف از یک سو و ظرفیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای از سوی دیگر دو بال پرواز برای رسیدن به هدف می باشند.

احمدی اذعان کرد:با تحقق این امر صنایع و صنوف رونق خواهند گرفت و این اداره کل می کوشد به صورت هدفمند و موثر به جامعه خدمات ارائه دهد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان تاکیدکرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان امسال در اجرای این مهم مهارت آموزی هدفمند و برابر نیاز صنایع و صنوف را در سرلوحه کار خود قرار داده و تمام ظرفیت و توان خود را در این مسیر متمرکز خواهیم کرد .

در ادامه حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان بیان داشت : راهکارنجات اقتصاد هر کشور حمایت از تولید داخل است که باید با اهتمام ویژه ای برای قطع وابستگی به تولیدات خارجی و کاهش واردات نسبت به حمایت از تولید داخلی تقاضا را افزایش داد.

نماینده ولی فقیه و نماینده مردم شریف استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان ایران با اعمال تحریم ها قصد دارند این کشور به تولیدات خارجی وابسته باشد و از این طریق ارز کشور را خارج و اقتصاد کشوررا مختل نمایند باید این افکار غلط را با تقویت بخش صادرات کشور خنثی کرد.

وی تاکید کرد: استان کردستان به دلیل برخورداری از خطوط مرزی و بهره مندی از بستر مناسب توسعه صادرات می تواند نقش ارزنده ای در حمایت از کالا و تولید داخلی ایفا نماید .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی گفت: سرمایه گذاری برای توسعه و افزایش تولیدات نیازمند توسعه منابع انسانی است ومطمئن ترین راه برای رسیدن به این هدف سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور است که دراین زمینه تجارب ارزنده ای دارد.

 در پایان نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان نقش آموزش های فنی و حرفه ای در توانمند سازی نیروی انسانی و بهره وری تولید را نقشی مهم و اساسی ذکر کرد و خواستار توسعه و گسترش بیش از پیش این آموزش ها در سطح استان کردستان شد.

 

 

 

 
 میلاد با سعادت حضرت ابوالفضل العباس (ع)و روز جانباز گرامی باد.

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی