عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
دوشنبه 1 مرداد 1397.
تاریخ شمسی :
الإثنين 11 ذو القعدة 1439.
تاریخ قمری :
Jul 23 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :101
بازديد روز گذشته :120
بازديد اين هفته :101
بازديد اين ماه :1552
مجموع آمار بازديد ها :149327

درحال حاضر 43 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

  • معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست مدیران سازمان:اهتما
  • پرونده ویژه هجدهمین مسابقات ملی مهارت
  • در آیین افتتاحیه هجدهمین مسابقات ملی مهارت؛ برگزاری شا
  • پيام دکتر علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به
  • پيام معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان
معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست مدیران سازمان:اهتمام ویژه ای نسبت به ساماندهی نیروی انسانی سازمان داریم

معاون توسعه مدیریت و منابع در نشست مدیران سازمان:اهتمام ویژه ای نسبت به ساماندهی نیروی انسانی سازمان داریم

نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و توسعه منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اولين همايش هم انديشي...
پرونده ویژه هجدهمین مسابقات ملی مهارت

پرونده ویژه هجدهمین مسابقات ملی مهارت

** برگزاری جلسه کمیته فنی و پشتیبانی هجدهمین مسابقات ملی مهارت در مرکز تربیت مربی *...
پيام دکتر علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به هجدهمين مسابقات ملي مهارت

پيام دکتر علي ربيعي، وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي به هجدهمين مسابقات ملي مهارت

هجدهمين دوره مسابقات ملي مهارت در شرايط ويژه سياسي و اجتماعي کشورمان برگزار مي شود. در اين روزهاي سخ...
پيام معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور به هجدهمين مسابقات ملي مهارت

پيام معاون وزير تعاون، کار و رفاه اجتماعي و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور به هجدهمين مسابقات ملي مهارت

«مسابقات ملي مهارت» در ميان تمام نامهرباني ها با مهارت آموزي، فرصت ارزشمندي است که از پس ساليان عبور...
Previous
Next

صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان و نماینده مردم شریف استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مدیرکل ، معاونین و جمعی از مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به نامگذاری سال 1397 با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) گفت: ارتقای سطح مهارت نیروی انسانی منجر به افزایش کیفیت کالای ایرانی و گرایش مردم به مصرف کالای داخلی می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان و نماینده مردم شریف استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری در دیدار با مدیرکل ، معاونین و جمعی از مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به نامگذاری سال 1397 با عنوان حمایت از کالای ایرانی از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) گفت: ارتقای سطح مهارت نیروی انسانی منجر به افزایش کیفیت کالای ایرانی و گرایش مردم به مصرف کالای داخلی می شود.

در ابتدای این دیدار سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با تشریح عملکرد این اداره کل در سال گذشته بیان داشت : خوشبختانه در سال گذشته این اداره کل با برنامه ریزی دقیق و منسجم و استفاده از کلیه امکانات توانست گامی مهم و تاثیر گذار در اجرایی نمودن شعار سال 1396 بردارد که به گونه ای که ارائه 3 میلیون و 500 هزار نفر ساعت آموزش های مهارتی در بخش دولتی و همچنین ارائه بیش از 1 میلیون و 250 هزار نفر ساعت آموزش های فنی و حرفه ای توسط بخش خصوصی موید این موضوع است .

احمدی افزود : کسب موفقیت های گوناگون در زمینه های مختلف و ارائه آموزش های مهارتی منطبق با سفارش بازار کار گوشه ای از نلاش و کوشش شبانه روزی پرسنل مجموعه در راه رسیدن استان کردستان به توسعه پایدار و تعالی است.

احمدی با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است افزود: ایجاد زیرساخت های لازم برای اصلاح در فرهنگ استفاده از کالای تولید داخل، کمک به ارتقای کیفیت محصولات داخلی، کاهش قیمت تمام شده تولیدات داخلی، ایجاد شبکه توزیع و خدمات به مصرف کنندگان و نوسازی فناوری محصولات تولیدی به ارتقای سطح مهارت و دانش نیروی انسانی مولد کشور نیاز دارد.

وی با اشاره به اینکه در راستای تحقق شعار سال جهت گیری برنامه های توانمندسازی نیروی انسانی و مهارت آموزی مشخصی ارایه خواهد شد افزود: برای این مهم همسویی و برقراری ارتباط مناسب بین تولیدکنندگان و مراکز آموزش فنی و حرفه ای در دو بخش دولتی و خصوصی نقش کلیدی خواهند داشت.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان بیان کرد: طراحی و ایجاد شبکه های تولید، توزیع و خدمات برای محصولات داخلی با بهره گیری از علوم و فنون بازاریابی و فروش و تامین نیروهای کارآمد و ماهر در حوزه های مختلف زاییده ارتباط بین سیستم های آموزشی و صنایع خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد:در سال جاری ارتباط و بهره مندی از ظرفیت های صنایع و صنوف از یک سو و ظرفیت های مراکز آموزش فنی و حرفه ای از سوی دیگر دو بال پرواز برای رسیدن به هدف می باشند.

احمدی اذعان کرد:با تحقق این امر صنایع و صنوف رونق خواهند گرفت و این اداره کل می کوشد به صورت هدفمند و موثر به جامعه خدمات ارائه دهد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان تاکیدکرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان امسال در اجرای این مهم مهارت آموزی هدفمند و برابر نیاز صنایع و صنوف را در سرلوحه کار خود قرار داده و تمام ظرفیت و توان خود را در این مسیر متمرکز خواهیم کرد .

در ادامه حجت الاسلام سید محمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان بیان داشت : راهکارنجات اقتصاد هر کشور حمایت از تولید داخل است که باید با اهتمام ویژه ای برای قطع وابستگی به تولیدات خارجی و کاهش واردات نسبت به حمایت از تولید داخلی تقاضا را افزایش داد.

نماینده ولی فقیه و نماینده مردم شریف استان کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: دشمنان ایران با اعمال تحریم ها قصد دارند این کشور به تولیدات خارجی وابسته باشد و از این طریق ارز کشور را خارج و اقتصاد کشوررا مختل نمایند باید این افکار غلط را با تقویت بخش صادرات کشور خنثی کرد.

وی تاکید کرد: استان کردستان به دلیل برخورداری از خطوط مرزی و بهره مندی از بستر مناسب توسعه صادرات می تواند نقش ارزنده ای در حمایت از کالا و تولید داخلی ایفا نماید .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی شاهرودی گفت: سرمایه گذاری برای توسعه و افزایش تولیدات نیازمند توسعه منابع انسانی است ومطمئن ترین راه برای رسیدن به این هدف سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور است که دراین زمینه تجارب ارزنده ای دارد.

 در پایان نماینده ولی فقیه در منطقه کردستان نقش آموزش های فنی و حرفه ای در توانمند سازی نیروی انسانی و بهره وری تولید را نقشی مهم و اساسی ذکر کرد و خواستار توسعه و گسترش بیش از پیش این آموزش ها در سطح استان کردستان شد.

 

 

 

 
 ولادت حضرت معصومه (س) بر عموم مسلمانان جهان مبارک باد.

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی