عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
سه شنبه 20 آذر 1397.
تاریخ شمسی :
الثلاثاء 3 ربيع ثاني 1440.
تاریخ قمری :
Dec 11 2018.
تاریخ میلادی :

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :5
بازديد روز گذشته :64
بازديد اين هفته :83
بازديد اين ماه :565
مجموع آمار بازديد ها :158779

درحال حاضر 172 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.

آخرین بروزرسانی پرتال: 03 آبان ماه 1397

  • در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشو
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • در ادامه سفر معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئی
  • معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای ک
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آ
در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

در نخستین روز از سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به استان کردستان : کارگاه های آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بازدید شد.

صبح امروز جمعه در جریان سفر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموز...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:حوزه آموزش مربیان به تحول و مستندسازی نیاز دارد

دومین جلسه شورای راهبری مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور به ریاست دکتر پاک سرشت و با ح...
Previous
Next

صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در ادامه سفر خود به شهرستان بانه با کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان دیدار و از نزدیک گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در ادامه سفر خود به شهرستان بانه با کارکنان و مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان دیدار و از نزدیک گفتگو کرد .

در ابتدای این نشست سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ولادت با سعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر با اشاره به تغییرات صورت گرفته در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و توجه به بهبود وضعیت معیشت پرسنل این سازمان اظهار داشت : خوشبختانه با رویکرد جدید دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و پیگیری های مستمر مهندس نادر فخری معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مبنی بر بهبود وضعیت معیشت پرسنل این سازمان امروز شاهد گام های مهم و موثری در تحقق این اهداف هستیم.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از محوریت استفاده از تجربیات و توانمندی های مربیان در برنامه ریزی های آموزشی در سال آینده توسط سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد و افزود : در برنامه ریزی آموزشی سال آینده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مربیان که همانا سربازان صف اول مهارت آموزی هستند نقش مهم و کلیدی را ایفاء خواهند کرد.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود از تدوین برنامه آموزشی پویا و منطبق با نیاز بازار کار و سیاست های کلی اشتغال و همسو با طرح اشتغال فراگیر توسط این اداره کل خبر داد و گفت : بحث اشتغال و ایجاد زمینه اشتغال در استان فرهنگی کردستان از موضوعات مهم و حیاتی این استان است و آموزش های مهارتی می تواند زمینه ایجاد اشتغال مولد و پایدار در سطح استان را فراهم نماید لذا با این هدف سعی شده است برنامه ای کامل و همسو با این اهداف برای سال آینده تدوین گردد.

در پایان احمدی از وجود پتانسیل ها وظرفیت های بالقوه فراوان در شهرستان بانه به عنوان مزیت نسبی نام برد و گفت : باید تلاش شود در راستای شکوفایی این ظرفیت ها و پتانسیل های طبیعی در شهرستان بانه برنامه آموزشی در حوزه مهارت آموزی تدوین و اجرایی گردد.

در پایان این نشست رئیس و پرسنل مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بانه به پاس تلاش های بی شائبه و شبانه روزی سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از این مقام مسئول با اهداء لوح تقدیر تجلیل کردند.

 سال حمایت از کالای ایرانی گرامی باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

میزخدمت الکترونیکی