عنوان ها

پیوندها

 

کمیته های اجرایی

||

تقویم

طراحی سایت
شنبه 3 فروردين 1398.
تاریخ شمسی :
السبت 17 رجب 1440.
تاریخ قمری :
Mar 23 2019.
تاریخ میلادی :

آخرین بروزرسانی پرتال: 01 دی ماه 1397

  • ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران
  • معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: توسعه
  • سلیمان پاک سرشت: کاهش فقر و افزایش امنیت پایدار در مناط
  • با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ مرکز آمو
  • دیدار پاک سرشت با نماینده مربیان منطقه دو کشور
ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران را در استان سیستان و بلوچستان تجهیز می کند

ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران را در استان سیستان و بلوچستان تجهیز می کند

  ژاپن کارگاه های آموزشی سازمان آموزش فنی وحرفه ای ایران را در استان سیستان و بلوچستان تجهیز می کند...
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: توسعه نگاه محلی شروع تحولی در مدیریت آموزش های فنی و حرفه ای است

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور: توسعه نگاه محلی شروع تحولی در مدیریت آموزش های فنی و حرفه ای است

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در کارگاه بین المللی مدیریت مؤسسات و مراکز آموزش ف...
سلیمان پاک سرشت: کاهش فقر و افزایش امنیت پایدار در مناطق مرزی از اولویت های جدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

سلیمان پاک سرشت: کاهش فقر و افزایش امنیت پایدار در مناطق مرزی از اولویت های جدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آیین بهره برداری از تجهیزات کار...
با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ مرکز آموزش فنی و حرفه ای بین کارگاهی کویر تایر بیرجند افتتاح شد

با حضور رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور؛ مرکز آموزش فنی و حرفه ای بین کارگاهی کویر تایر بیرجند افتتاح شد

مرکز آموزش فنی و حرفه ای بین کارگاهی کویر تایر بیرجند، امروز سیزدهم اسفند با حضور معاون وزیر و رئیس ...
دیدار پاک سرشت با نماینده مربیان منطقه دو کشور

دیدار پاک سرشت با نماینده مربیان منطقه دو کشور

سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ضمن دیدار با نمایندگان مربیان منط...
Previous
Next

سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در دیدار با میرحسینی مدیرامور کارکنان لاستیک بارز استان کردستان بیان داشت :  استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های نخبگان مهارتی استان کردستان می تواند در توسعه و شکوفایی صنعت استان نقش مهم و کلیدی را ایفاء نماید .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان ؛ صبح امروز سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان به همراه ماموستا یدالله محمدی امام جمعه شهرستان دهگلان ، صلاح جعفری بخشدار مرکزی شهرستان دهگلان و تنی چند از مسئولین این شهرستان از مجموعه لاستیک بارز بازدید و در نشست پیرامون ارائه آموزش های مهارتی در راستای توانمند سازی نیروهای مشغول به فعالیت در این مجموعه شرکت نمودند .

در ابتدای این نشست میرحسینی مدیرامور کارکنان مجموعه لاستیک بارز استان کردستان با اشاره به افتتاح این مجموعه در استان فرهنگی کردستان بیان داشت : این مجموعه پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) در سفر معظم له به استان فرهنگی کردستان در اردیبهشت ماه سال 1388 در خصوص شکل گیری صنعت بزرگ در استان کردستان در دستور کار مجموعه لاستیک بارز قرار گرفت .

میرحسینی افزود : این مجموعه  با سرمایه اولیه بالغ بر8 هزار میلیارد ریال و ظرفیت تولید 5 میلیون حلقه لاستیک رادیال و اشتغال زایی 500 نفر به صورت مستقیم در سال 1389 توسط دکترحسن روحانی ریاست جمهوری افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت .

مدیرامور کارکنان مجموعه لاستیک بارز استان کردستان از تکمیل ظرفیت اسمی این مجموعه تا نیمه دوم سال 1397 خبر داد و گفت : تعداد افراد شاغل در این مجموعه پس از تکمیل ظرفیت اسمی به 700 نفر افزایش خواهد یافت .

میرحسینی با اشاره به مصرف سالانه 400 هزار تن انواع لاستیک در سطح کشورگفت : از این میزان 250 هزار تن لاستیک توسط کارخانجات داخلی تولید و مابقی از کشورهای خرجی وارد می گردد که امید است با توسعه و گسترش این صنعت شاهد عدم نیاز به واردات در این حوزه در سطح کشور باشیم.

این مقام مسئول ارائه آموزش های مهارتی با توجه به نیاز مجموعه را شریانی حیاتی و کلیدی برای لاستیک بارز خواند و خواستار تعامل بیش از پیش با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان در راستای توانمند سازی نیروی متخصص مجموعه و افزایش بهره وری در این کارخانه شد .

در ادامه سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان با اشاره به رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان تنها متولی رسمی ارائه آموزش های مهارتی غیررسمی در سطح کشور در چهار حوزه صنعت ، خدمات ، کشاورزی و فرهنگ هنر با دارا بودن بیش از 6000 استاندارد آموزشی فعالیت می نماید .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از فعالیت 16 مرکز دارای چارتدار تشکیلاتی در بخش دولتی و 130 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در بخش خصوصی در سطح استان خبر داد و افزود : این اداره کل می کوشد با همکاری بخش خصوصی آموزش های مهارتی را در سطح استان بیش از پیش توسعه و گسترش دهد .

احمدی توجه به تربیت نیروی انسانی متخصص و کارآمد را از ارکان اصلی دستیابی به توسعه پایدار دانست و گفت : با ترویج نگرش کارآفرینانه در سطح جامعه و در بین جوانان جویای کار می توان زمینه ایجاد اشتغال مولد و پایدار را در سطح جامعه ایجاد کرد .

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان آموزش پرسنل و ایجاد واحد های تحقیق و توسعه در کنار واحد های تولید را از جمله مولفه های مهم و تاثیر گذار پایداری کسب کارها در جهان ذکر کرد و گفت : آموزش های مهارتی می تواند با ارائه دانش فنی بروز و رایج دنیا نیروی کار ماهر و توانمند در را در حوزه های مختلف تربیت و آماده بکار گیری نماید .

احمدی با اشاره به توانمندی های نخبگان مهارتی کردستانی اظهار داشت : استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه نخبگان مهارتی کردستانی می تواند  در توسعه و گسترش صنعت استان نقش مهم و تاثیر گذاری داشته باشد .

در پایان مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان از آمادگی این اداره کل در جهت ارائه آموزش های مهارتی مورد نیاز مجموعه لاستیک بارز استان کردستان در راستای ارتقاء سطح مهارت پرسنل این مجموعه خبر داد و گفت : امیدواریم در سال آینده شاهد توسعه و گسترش بیش از پیش سطح همکاری های میان دو مجموعه باشیم.

گفتنی است در پایان سید جمیل احمدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان به همراه ماموستا یدالله محمدی امام جمعه شهرستان دهگلان ، صلاح جعفری بخشدار مرکزی شهرستان دهگلان و تنی چند از مسئولین این شهرستان از خط تولید لاستیک بارز کردستان بازدید و از نزدیک با روند فعالیت این مجموعه آشنا شدند .

 

 

 

 تقارن میلاد باسعادت امام علی (ع) و روز پدر و عیدباستانی نوروز بر مردم شریف ایران اسلامی مبارک باد

تصویر هفته

خبرهای مهم

مناسبتها

رویدادها

آمار کاربران پرتال

بازديد امروز :3
بازديد روز گذشته :25
بازديد اين هفته :188
بازديد اين ماه :1591
مجموع آمار بازديد ها :166226

درحال حاضر 25 میهمان و هیچ یک از اعضاء آنلاین می باشد.